ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ | ۰۲:۲۲ ق.ظ
صدای سیاستمداران هم به گوش سازمان‌های حقوق بشری نمی‌رسد
نماینده پارلمان اروپا با لباس و نمادهای آزادی فلسطین در پارلمان + عکس
بر روی این تصویر که در هنگام جلسه رسمی مجلس نمایندگان اتحادیه اروپا گرفته شده، با دو زبان عربی و انگلیسی به آزادی فلسطین اشاره کرده است. FREE PALESTINE و الحریه لفلسطین، با نشان برگ زیتون و علامت پیروزی به وسیله انگشتان که به نماد آزادی فلسطین تبدیل شده است، نیز در صفحه نوییتر نماینده زن اتحادیه اروپا قرار داده شده است.

به گزارش کافه حقوق، خانم ترزا رودریگز (Teresa Rodríguez)، نماینده اسپانیایی پارلمان اروپا روز دوشنبه ۱۴ ژوییه در صفحه رسمی فیسبوک خود، تصویری را با لباس حمایت از فلسطین منتشر کرد. بر روی این تصویر که در هنگام جلسه رسمی مجلس نمایندگان اتحادیه اروپا گرفته شده، با دو زبان عربی و انگلیسی به آزادی فلسطین اشاره کرده است. FREE PALESTINE و الحریه لفلسطین، با نشان برگ زیتون و علامت پیروزی به وسیله انگشتان که به نماد آزادی فلسطین تبدیل شده است، نیز در صفحه نوییتر نماینده زن اتحادیه اروپا قرار داده شده است.

 

 این نماینده که خود را در صفحه رسمی توییترش فعال ضد کاپیتالیستی معرفی میکند، عضو حزب چپگرای «میتوانیم» است. تصویر خانم ترزا رودریگز  در همه شبکه های اجتماعی خصوصا در رسانه های عرب زبان به صورت ویروسی گسترش پیدا کرد. در این شبکه های اجتماعی عموما کاربران قدردانی عمیقی از حمایت رودریگز از فلسطین داشتند.

این اولین باری نیست که نماینده پارلمان اروپا از فلسطین و حقوق بشر حمایت میکند. توییتر او از تصاویر و مطالب در مورد حمایت از مردم بی دفاع فلسطین و حقوق بشر به طور عام،  بسیار زیاد است. او در آخرین پست خود درتوییتر، از ۱۷۲ کشته و ۱۲۳۰ زخمی در «هفته بمب» در فلسطین اظهار نگرانی کرده است.

این در حالی است که آمریکا و کشورهای اروپایی، به حمایت جدی خود از رژیم صهیونیستی ادامه میدهند و صدای نماینده پارلمان اتحادیه اروپا هم به گوش سازمان های بین المللی و سیاستمداران غربی نمیرسد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید