ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۸:۵۱ ب.ظ
اجرای حکم دو متجاوز به عنف درکرمانشاه
مردم با استقبال گسترده از اجرای حکم اعدام دو متجاوز به عنف در ملاء عام از عملکرد دستگاه قضایی تقدیر کردند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: مردم با استقبال گسترده از اجرای حکم اعدام دو متجاوز به عنف در ملاء عام از عملکرد دستگاه قضایی تقدیر کردند.

محمدرضا عدالتخواه در گفت‌و‌گو با خبرنگار حقوقی میزان اظهار کرد:برخورد قاطع دستگاه قضایی با جرایم خشن و تهدید کننده جامعه از مطالبات مردم بوده که دستگاه قضا در این زمینه اقدامات قانونی و موثری را انجام داده است.

وی تصریح کرد: دو نفر از افرادی که با ارتکاب اعمال منافی عفت موجب رعب و وحشت و ایجاد ناامنی اخلاقی و روانی در بین زنان و دختران شده بودند در مرکز شهر در ملاء عام به دارمجازات آویخته شدند.

عدالتخواه در ادامه بیان کرد: یکی از متهمان این پرونده با فیلمبرداری از اعمال غیر اخلاقی خود زنان ودختران را مورد تهدید و آزار واذیت قرار می‌داد که با شکایت‌های قربانیان این افراد شناسایی و دستگیرشدند.

وی گفت: حکم اعدام متجاوزان پس از تایید در دیوان عالی کشور و انجام تشریفات قانونی در ملاء عام اجرا شد تا درس عبرتی برای سایرین باشد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: دستگاه قضایی در اجرای احکام قانونی و عدالت در جامعه اهتمام ورزیده و با مجرمان و اشرار و همچنین بر هم زنندگان نظم وامنیت به شدت برخورد می‌کند.

منبع : میزان

آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید