ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۴ ب.ظ
«باور کردنی نبود»
توصیف دکتر قربان نیا در اینستاگرام دکتر اسماعیلی + عکس مشترک در لاهه
هر وقت یاد او می افتادم بلافاصله مفهوم تواصع و متانت و فرزانگی در ذهنم نقش می بست. امیدوارم مرا در قیامت هم از مهربانی و باوفایی اش بی نصیب نگذارد. تلفن خداحافظی اش را که به خاطر می آورم شعله این امید در دلم زبانه می کشد.

به گزارش کافه حقوق، یکی از مصیبت های این روزهای جامعه حقوقی، از دست دادن استاد فقیه و فرهیخته، دکتر قربان نیا است. از همین رو شاهد هستیم که هر روز از زبان حقوقدانان و آشنایان این استاد، مطالبی از شخصیت ایشان در رسانه ها پخش میشود. دکتر اسماعیلی حقوقدان شورای نگهبان و استاد دانشگاه های امام صادق (ع) و تهران در اینستاگرام خود، یادداشت کوتاهی دارد که به شرح زیر است:

«در این چند روز عمدا نمیخواستم باور کنم که دکتر ناصر قربان نیا هم از منا به سوی معبود و معشوقش پرکشیده است و ما دیگر از دیدار او محروم شده ایم. اما ظاهرا چاره ای نیست و باید تسلیم بود. قربان نیا استاد برجسته حقوق و دانش و منش آموخته موفق حوزه بود. اما مهمتر از اینها تجسم اخلاق و کرامت انسانی بود. هر وقت یاد او می افتادم بلافاصله مفهوم تواصع و متانت و فرزانگی در ذهنم نقش می بست. امیدوارم مرا در قیامت هم از مهربانی و باوفایی اش بی نصیب نگذارد. تلفن خداحافظی اش را که به خاطر می آورم شعله این امید در دلم زبانه می کشد. اسکنه الله فی بحبوحات جناته.»

اسماعیلی قربان نیا

تصویر مربوط به سفر مشترک به لاهه و در مقابل ساختمان دیوان دادگستری بین المللی است.


  1. محمد هادی ذ   ۱۳۹۴/۰۷/۱۴  

    این ساختمان دادگاه کیفری بین المللی یوگسلاوی است نه دیوان دادگستری…

  2. unknown   ۱۳۹۴/۰۷/۱۵  

    تصویر مربوط به سفر مشترک به لاهه و در مقابل ساختمان دیوان دادگستری بین المللی است!!!!!

  3. احسان خ   ۱۳۹۴/۰۷/۱۹  

    خدا رحمتش کنه

آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید