ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ | ۰۹:۵۹ ق.ظ
به مناسبت ماه صفر:
هیئت ماهیانه حقوقدانان بسیجی برگزار شد
هیئت ماهیانه حقوقدانان بسیجی در شب گذشته مورخ ۲۳ آبان ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱:۳۰ در حسینیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها واقع در میدان سپاه خیابان پادگان برگزار گردید.

کافه حقوق– هیئت ماهیانه حقوقدانان بسیجی در شب گذشته مورخ ۲۳ آبان ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱:۳۰ در حسینیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها واقع در میدان سپاه خیابان پادگان برگزار گردید.

هیئت حقوقدانان یبسیجی

مراسم با قرائت زیارت عاشورا آغاز گردید و پس از قرائت زیارت عاشورا دکتر توکل حبیب زاده عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام در موضوع فاجعه منا به ایراد سخن پرداختند. ایشان درباره فاجعه منا به بررسی دقیق آماری و حقوقی پرداختند و با تاکید بر پیگیری های حقوقی در خصوص این فاجعه به ناتوانی دولت عربستان اشاره نمودند و خواستار اراده جمعی برای پیگیری همه جانبه درباره فاجعه منا بودند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع اساتید، قضات و وکلا سازمان بسیج حقوقدانان درباره اخلاق حقوقدانان سخنرانی نمودند و با اشاره به لزوم رعایت اخلاق در امر حقوق (چه قضا و چه وکالت) به ریشه های به وجود آمدن علم حقوق که  یکی از این موارد اختلافات در جامعه می باشد؛ پرداختند.

پس از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی حاج محسن طاهری ذاکر اهل بیت به مرثیه سرایی و سوگواری برای سید و سالار شهید حضرت اباعبدالله حسین علیه السلام پرداختند.


 1. صالح   ۱۳۹۴/۰۸/۲۶  

  به نظرم هیئات حسینی جای نمود یافتن اختلافات شغلی و طبقاتی نیست بلکه جای خاکی شدن و یکرنگی است.اینکه یک هئیت فقط جای یک قشر متمول از اساتید و قضات و وکلا باشد و عموم مردم جایی در آن نداشته باشند جالب نیست بهتر است که میزبان مراسم هیئت حقوقدانان باشد ولی مهمانان را از همه عموم دعوت کنید

  • سراقی مجتب   ۱۳۹۴/۰۸/۲۷  

   با سلام
   بله همونطور که فرمودید متولی و برگزار کننده هیئت حقوقدانان هستند و منعی برای حضور سایر افراد در این هیئت نیست همانطور که در اینهیئت ها برگزار شده عموم مردم نیز شرکت داشته اند.

آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید