ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۲ ق.ظ
به همت موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران برگزار شد
گزارش نشست حق دسترسی و تقسیم منافع در کنوانسیون تنوع زیستی+فایل صوتی
تهیه:امیرعباس عسکری
در این جلسه خانم پروفسور روهایدا نوردین استاد دانشگاه ملی مالزی به ایراد سخنرانی پرداختند و در کنار ایشان دکتر رستگار،دانش آموخه ی دوره دکتری دانشگاه ملی مالزی کار ترجمه و تشریح مباحث را برعهده داشتند.

ویژه کافه حقوق- موسسه ی حقوق تطبیقی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در ادامه سلسله نشست­ های حقوقی خود در روز شنبه مورخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ نشست علمی با موضوع حق دسترسی و تقسیم منافع در کنوانسیون تنوع زیستی CBD با نگاهی به کشف کالانولید در حوزه ژنتیک دارویی را برگزار کرد.

در این نشست ابتدا دکتر سعید حبیبا عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و رئیس موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران،ضمن خوش آمد گویی به حضار ضرورت بحث موجود را تشریح کردند.

DSC03180.jpg1

در ادامه سخنران جلسه خانم پروفسور روهایدا نوردین (Professor Rohaida Nordin) استاد دانشگاه ملی مالزی به ایراد سخنرانی خود پرداختند و در کنار ایشان دکتر رستگار،دانش آموحخه ی دوره دکتری دانشگاه ملی مالزی کار ترجمه و تشریح مباحث را برعهده داشتند.

DSC03197.jpg1

پیشتر از این گزارش تصویری این نشست در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.اکنون کافه حقوق فایل صوتی این جلسه را در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد.همچنین فایل پی دی اف (pdf)مطالب ارائه شده در کلاس را می توانید دریافت کنید.

فایل صوتی نشست

+گزارش تصویری نشست

+فایل pdf


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید