ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۵ ب.ظ
آخرین مهلت ثبت نام 25 بهمن ماه
پذیرش دوره جدید «فقه‎القضا»
مرکز آموزش‌های تخصصی فقه وابسته به مدرسه علمیه ولی عصر (عج) به منظور تربیت طلاب فاضل در گرایش‌های فقه راه‌اندازی شده است و جهت استفاده بهتر از فارغ التحصیلان،طی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با معاونت منابع انسانی قوه قضائیه،شرایط جذب فارغ‌التحصیلان داوطلب به خدمت در دستگاه قضا را فراهم کرده است.

کافه حقوق- مرکز آموزش‌های تخصصی فقه وابسته به مدرسه علمیه ولی عصر (عج) در سال ۱۳۹۱ به منظور تربیت طلاب فاضل در گرایش‌های فقه راه‌اندازی شده است و در اولین گام، دوره تخصصی فقه القضاء را طراحی و اجرا نموده است.

این مرکز علاوه بر این، جهت استفاده هر چه بهتر از فارغ التحصیلان این دوره، طی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، شرایط جذب فارغ‌التحصیلان داوطلب به خدمت در دستگاه قضا را فراهم کرده است. مرکز آموزش‌های تخصصی فقه تاکنون ۲۳۷ دانش‌پژوه را پس از طی آزمون‌های ورودی خود پذیرفته است که از این بین تعداد ۶۰ نفر فارغ‌التحصیل شده‌اند. از این تعداد طلاب سطح ۳ پس از طی دوره کارآموزی خود وارد دستگاه قضا و طلاب سطح ۲ ورودی ۹۱ این مرکز نیز جذب دوره کارورزی قوه قضائیه شده‌اند. این مرکز در نظر دارد به حول و قوه الهی برای برگزاری دوره پنجم فقه القضای خود از بین طلاب واجد شرایط اقدام به پذیرش نماید.

  ddsds

زمان آزمون:

نیمه اول اسفند ۹۴

مهلت ثبت نام:

تا ۲۵ بهمن تمدید شده است

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید