ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ ب.ظ
گزارش نشست حقوقی “سقط جنین های حاصل از روابط نامشروع” + تصاویر
گزارش:مرضیه اشکوری
نشست حقوقی با موضوع “سقط جنین های حاصل از روابط نامشروع” در روز سه شنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ به همت انجمن علمی حقوق دانشکده ی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، در تالار شیخ انصاری این دانشکده برگزار گردید.

گروه علمی کافه حقوق- نشست حقوقی با موضوع “سقط جنین های حاصل از روابط نامشروع” در روز سه شنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ به همت انجمن علمی حقوق دانشکده ی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، در تالار شیخ انصاری این دانشکده برگزار گردید.

در این نشست خانم دکتر خلج آبادی فراهانی، عضو هیئت علمی موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت ایران در مورد روابط خارج از چارچوب ازدواج و سقط جنین به عنوان مهمترین آسیب این روابط به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین دکتر حسن جعفری تبار، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران به بررسی ابعاد حقوقی و فلسفی سقط جنین های ناشی از زنا پرداختند.

در ادامه این نشست نیز دکتر عباس شیری، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکتر مهدی سجادی امین، عضو هیئت علمی مرکز مطالعات زن و خانواده به ترتیب به بررسی ابعاد کیفری و جرمشناسی و بررسی ابعاد فقهی موضوع مورد بحث پرداختند.

گزارش تصویری:

جهت دریافت تصاویر در اندازه اصلی بر روی عکس ها کلیک کنید

photo 11

خانم دکتر خلج آبادی فراهانی

photo 31

دکتر حسن جعفری تبار

photo1

دکتر مهدی سجادی امین

photo 4111

دکتر عباس شیری

photo 1 (2)111111111111

photo 3 (2)1

photo 5111111111

فایل صوتی:

۱- سخنرانی دکتر جعفری تبار:

۲- سخنرانی دکتر شیری:


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید