ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۹ ب.ظ
معرفی کتاب؛
مجموعه قوانین و مقررات مناطق آزاد تجاری – صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی
پس از اعمال سومین ویرایش، بر روی مجموعه قوانین و مقررات مناطق آزاد تجاری – صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی، این مجموعه ۵۰۴ صفحه‌ای برای چهارمین مرتبه به چاپ رسید.

گروه اجتماعی کافه حقوق: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‌توانند سهم بسزایی در تحقق فرایند جهانی‌شدن اقتصاد کشورمان (به جای گریز از این پدیده جهانی) در ایجاد بستر مناسب برای نیل به جایگاه واقعی اقتصاد ملی در اقتصاد جهانی فراهم نمایند، تهدیدات را به فرصت‌ها تبدیل کنند و با اعتقاد به اصل مشارکت در تولید جهانی سهم بیشتری را در اقتصاد بین‌المللی به خود اختصاص دهند.
تدوین و تنقیح قوانین و مقررات مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از لحاظ حقوقی به رشد و توسعه آگاهی‌ها و اطلاعات فعالان در این عرصه و همچنین مسؤولان و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی کشور کمک شایانی می‌نماید و موجب ایفای نقش مؤثر سازمان‌های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در تحقق اهداف سند چشم‌انداز بیست‌ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

کتاب مناطق ویژه ی اقتصادی

این مجموعه ۵۰۴ صفحه‌ای که مشتمل بر:
فرامین و قوانین؛
موافقت‌نامه‌ها و کنوانسیون‌های بین‌المللی؛
آیین‌نامه‌ها، تصویب‌نامه‌ها، اساسنامه‌ها، ضوابط و دستورالعمل‌ها؛
مصوبات شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی؛
مصوبات دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی؛
مصوبات شورای اقتصاد؛
مصوبات شورای‌عالی بیمه؛
مصوبات هیأت امنای حساب ذخیره ارزی؛
نظریات رییس مجلس شورای اسلامی؛
نظریات معاونت حقوقی ریاست جمهوری؛
نظرِیات اداره کل حقوقی قوه قضاییه؛
زیرنویس‌های توضیحی و تنقیحی؛

و…. می‌باشد.

این مجموعه با همکاری معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد توسط فاطمه منتصراسدی (چاپ‌های اول و دوم)- مصطفی سلیمانی (چاپ سوم) مهناز کردناییج و محسن پوراحمدی (چاپ‌های سوم و چهارم) زیر نظر سعید تقدیسیان و مهدی مهدی زاده، تدوین و تنقیح شده است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید