ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۳:۱۸ ب.ظ
امامزاده محمد هلال یک قطب فرهنگی است
آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: مقام شامخ امام‌زاده محمد هلال بن علی (ع) موجب شده که آستان این امامزاده به قطب فرهنگی در کشور تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، منطقه اصفهان، این مرجع تقلید در دیدار با اعضای ستاد کنگره ملی حضرت محمد هلال بن علی (ع) در قم اظهار کرد: این امامزاده از امامزادگان بلاواسطه واجب التعظیم در ایران است که همواره مورد توجه زائران و عاشقان اهل بیت (ع) بوده است.

وی با اشاره به جایگاه والا و ارزشمند حضرت محمد هلال بن علی (ع) در دنیای تشیع، گفت: برگزاری کنگره حضرت محمد هلال بن علی (ع) کاری مقدس است.

آیت‌ الله نوری‌ همدانی با اشاره به جایگاه والای علمای آران و بیدگل، در نشر فرهنگ اسلامی در منطقه تصریح کرد: آیت الله افتخار الاسلام دربندی از نمونه علمای برجسته این خطه بود که در راستای ترویج فرهنگ تشیع و اسلام کوشش بسیاری کرد.

این مرجع تقلید، مردم دارالشهدای آران و بیدگل را افرادی متدین و انقلابی خواند و خاطرنشان کرد: آران و بیدگل با تقدیم ۷۲۰ شهید در جنگ تحمیلی نقش پر رنگی در پیروزی انقلاب ایفا کرده است.

وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) در رسانه ملی، افزود: برنامه‌ها و عزاداری‌های آستان مقدس در سطح صدا و سیما بی نظیر است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید