ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۲:۱۶ ب.ظ
دستگاه قضا برای تحقق اقدام و عمل در عرصه تولید آمادگی دارد
محبی از آمادگی دستگاه قضا برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در عرصه تولید و صنعت خبرداد.

به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از  روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، ابوالفضل محبی در بازدید از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی آراسنج ، بیان کرد: ما آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به فعالان عرصه تولید و صنعت کشور هستیم تا آنها بتوانند در این عرصه هر چه بیشتر به کشور و مردم خدمت کنند.

وی ادامه داد: مدتی پیش یکی از واحدهای تولید برای انعقاد قرارداد با یکی از طرف های خارجی خویش از ما درخواست کمک کرد که ما مشاوره های حقوقی و قضایی را برای آنها ارائه کردیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا اضافه کرد: سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نام گرفته است و تحقق این شعار بدون استفاده از ظرفیت ها محقق نمی شود.

وی افزود: اینکه امروز صنعتگران ما وضعیت خوبی ندارند، مسئولیتش بر عهده ماست و ما امروز اعلام آمادگی می کنیم تا برای حمایت از بخش صنعت گام های لازم را برداریم البته تولیدکنندگان نیز در این عرصه باید به خوبی حاضر شوند.

محبی عنوان کرد: ارتباط هر چه بیشتر و بهتر بخش صنعت و تولید با مسئولان دستگاه قضا به ارتقای وضعیت موجود کمک می کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا اظهارداشت: درب دادگستری و دادسرا به روی همه مردم از جمله صنعتگران باز است و ما آمادگی داریم تا مشکلات آنها را حل کنیم و البته بدانید که بخش عمده ای از این اشکالات مربوط به ناآگاهی های حقوقی است.

وی تصریح کرد: به عنوان نمونه برخی از مقررات تغییر یافته ولی دست اندرکاران به مسائل حقوقی از این تغییرات آگاهی و اشرافیت لازم را ندارند.

محبی خاطرنشان کرد: در خصوص گلایه تولیدکنندگان از باب دریافت وثائق سنگین از سوی بانک ها باید گفت که در این خصوص نیز مقرراتی وجود دارد که می توان از آن طریق اقدام کرد.

وی گفت: اگر در بخش های اولیه کار وقت بگذاریم قطع یقین شکلات حل می شود و شاهد کاهش پرونده ها و جرائم خواهیم بود و از سویی وضعیت اجتماعی و حقوقی جامعه بهتر می‌شود.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید