ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۸ ب.ظ
نادر قاضی پور در گفتگوی اختصاصی با کافه حقوق مطرح کرد:
چرا باید شرکت های دولتی زیان ده باشند؟ / از توضیحات وزیر در کمیسیون صنایع در مورد سوال خودم، قانع نشدم
همواره نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ابزارهای نظارتی مخصوص به خود را برای اعمال آن بر مسئولین قوه مجریه کشور بر دست دارند. یکی از این ابزارهای نظارتی سوال از رئیس جمهور و وزراست. در همین موضوع دومین سوال نمایندگان دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی از وزرای دولت یازدهم در دستور کار این هفته مجلس است. سوال نادر قاضی پور نماینده ی مردم ارومیه در مجلس از وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی در جلسات این هفته مجلس مطرح خواهد شد. بر این اساس نظرات این نماینده مجلس را در مورد این سوال اخذ کردیم.

گروه اقتصادی کافه حقوق: همواره نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ابزارهای نظارتی مخصوص به خود را برای اعمال آن بر مسئولین قوه مجریه کشور بر دست دارند. یکی از این ابزارهای نظارتی سوال از رئیس جمهور و وزراست. در همین موضوع دومین سوال نمایندگان دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی از وزرای دولت یازدهم در دستور کار این هفته مجلس است.

نادر قاضی پور

سوال نادر قاضی پور نماینده ی مردم ارومیه در مجلس از وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی در جلسات این هفته مجلس مطرح خواهد شد. بر این اساس نظرات این نماینده مجلس را در مورد این سوال اخذ کردیم.

 قاضی زاده می گوید: سوال من در این مورد است که چرا باید شرکت های دولتی زیان ده باشند. شرکت هایی مثل شستا، سازمان بازنشستگی، شرکت های سرمایه داری دولتی از جمله ی این موارد هستند.

وی همچنین در جواب این سوال که به نظر شما این شرکت ها باید خصوصی بشوند یا به نحو دیگری اعتراض دارید، گفت: نه فقط سوال من این است که چرا مدیریت نمی کنید، چرا نظارت نمی کنید تا این شرکت ها زیان ده نباشند.

قاضی زاده همچنین با اشاره به حضور ربیعی در مجلس گفت: من از توضیحات وزیر در کمیسیون قانع نشدم، به همین دلیل سوال با تصویب کمیسیون به صحن علنی مجلس ارسال شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید