ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۳ ب.ظ
فراخوان برگزاری همایش:
فراخوان برگزاری همایش «بانکداری اسلامی»/ ۲۰ آبان ماه آخرین مهلت ارسال مقالات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» در نظر دارد همایشی ملّی را با عنوان «بانکداری اسلامی» در تاریخ ۲۵ آذرماه، با حضور جمعی از استادان حوزه و دانشگاه و همینطور شخصیتهای برجسته علمی و اجرایی کشور برگزار نماید.

کافه حقوق: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در سال  «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» در نظر دارد همایشی ملّی را با عنوان «بانکداری اسلامی» در تاریخ ۲۵ آذرماه، با حضور جمعی از استادان حوزه و دانشگاه و همینطور شخصیتهای برجسته علمی و اجرایی کشور برگزار نماید.
همچنین نهادهایی از جمله معاونت پژوهشهای حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، کرسی حقوق بشر صلح و دموکراسی یونسکو دانشگاه شهید بهشتی، اداره دادگستری خراسان شمالی، سازمان بسیج حقوقدانان کشور، فرمانداری شیروان و برخی بانکها و مؤسسات مالی حمایت رسمی خود را از برگزاری این همایش اعلام نموده اند.پوستر همایش - نهائی (Custom)
هم چنین طبق تفاهم به عمل آمده، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از این همایش حمایت کرده و مقالات برگزیده همایش را نمایه خواهد کرد. مقالات برگزیده همایش در قالب کتاب و همینطور لوح فشرده منتشر و از مقالات برتر در روز برگزاری همایش همراه با ارائه آنها با اهدای جوایز تقدیر خواهد شد.
محورهای این همایش به قرار ذیل است:
۱- بررسی تطبیقی بانکداری اسلامی با بانکداری روز
۲- اثرات بانکداری اسلامی بر توسعه اقتصادی
۳- تأثیرات بانکداری بدون ربا بر پیشرفت تولید
۴- نقش بانکداری اسلامی در تحقق اقتصاد مقاومتی
۵- مشارکت بانکی
۶- مضاربه بانکی
۷- تسهیلات بانکی بدون ربا
۸- ال سی
۹- فایننس
۱۰- تأثیر اسلامی شدن بانکداری بر پیشگیری از جرم
۱۱- جرایم ناشی از بانکداری ربوی
همچنین سایت همایش به نشانی http://conf.isc.gov.ir/cib2016/fa تا ۲۰ آبانماه آماده دریافت مقالات علاقه مندان می باشد. لذا علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقاله پیرامون موضوعات همایش مطابق با شیو نامه مندرج در سایت، اقدام نمایند.
شایان ذکر است ریاست این همایش دکتر محمد قادری مقدم (سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان)، دبیر کنفرانس همایش دکتر حامد رستمی نجف آبادی (استاد دانشگاههای تهران)، رئیس کمیته اجرایی دکتر محمد معتمدی (معاونت پژوهشی واحد شیروان)، دبیر علمی دکتر علی شیعه علی (عضو هیئت علمی واحد شیروان) و اعضای کمیته علمی و داوران همایش نیز جمعی از اساتید دانشگاههای تهران و خراسان و فضلای حوزه های علمیه کشور است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید