ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ب.ظ
معرفی اساتید حقوقی:
معرفی اساتید حقوقی/ دکتر فضل الله موسوی
در این میان شناساندن و معرفی این اساتید برجسته تاثیر شایانی بر ارتباط گیری بهتر میان جامعه حقوقی کشور و این اساتید خواهد گذاشت. در همین راستا کافه حقوق قصد دارد هر پنجشنبه به معرفی یکی از اساتید مطرح حقوق بپردازد. این هفته به زندگی و فعالیت های علمی دکنرفضل الله موسوی، استاد تمام و عضو هیات علمی گروه حقوق عمومی دانشگاه تهران،می پردازیم.

گروه علمی کافه حقوق: بی شک رشد و اعتلای جامعه حقوقی کشور در عرصه های مختلفی علمی و اجتماعی چه در داخل و چه در خارج از کشور، مدیون تلاش ها و زحمات شبانه روزی اساتید فرزانه و متعهد حقوقی در کشور است. در این میان شناساندن و معرفی این اساتید برجسته تاثیر شایانی بر ارتباط گیری بهتر میان جامعه حقوقی کشور و این اساتید خواهد گذاشت. در همین راستا کافه حقوق قصد دارد هر پنجشنبه به معرفی یکی از اساتید مطرح حقوق بپردازد. این هفته به زندگی و فعالیت های علمی دکنرفضل الله موسوی، استاد تمام و عضو هیات علمی گروه حقوق عمومی  دانشگاه تهران،می پردازیم.

دکتر فضل الله موسوی

تحصیلات

مقالات چاپ شده در نشریات داخلی

همایش‌های داخلی


  1. م.ع.کردآباد   ۱۳۹۵/۰۸/۲۸  

    باسلام وخسته نباشید استادارجمند دکتر موسوی نصب اربعین حضرت اباعبدالله الحسین وشهادت امام رضا برشما وخانواده محترم تسلیت وپیشاپیش سالی پر برکت وسرسبز در اندیشه وآینده نگری راخواستارم……خانواده شهید وجانباز اصفهان شهر تاریخ سازان معاصر

آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید