ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۲ ب.ظ
انتقال ۸ نفر از محکومان ایرانی از ارمنستان به کشور
حجت الاسلام علیزاده از تحویل هشت نفر از زندانیان انتقالی از کشور ارمنستان به ایران خبر داد.

حجت الاسلام جواد علیزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جلفا در گفت‎وگو با خبرگزاری میزان، از تحویل هشت نفر از زندانیان انتقالی از کشور ارمنستان به ایران خبر داد و گفت: براساس نامه واصله از وزارت دادگستری طی هماهنگی‌های به عمل آمده، هشت نفر از هموطنانمان که در محاکم کشور ارمنستان محکوم به تحمل حبس شده بودند، از طریق مرز نوردوز (شهرستان جلفا) تحویل مقامات قضایی شهرستان جلفا شده و جهت تحمل باقیمانده محکومیت خود به زندان جلفا منتقل شدند.

وی افزود: در جهت رعایت حال محکومین و خانواده های آنان سعی می شود پس از تکمیل پرونده محاکماتی آنان در شعب دادگاه، این زندانیان به زندان محل اقامت خود منتقل شوند.

دادستان جلفا با اشاره به اینکه در سنوات گذشته نیز تعداد زیادی از هموطنان، پس از دستگیری و اِعمال محکومیت در کشور ارمنستان از طریق مرز جلفا به کشورمان منتقل شده اند اظهار داشت: متاسفانه اکثر قریب به اتفاق زندانیان مرتکب جرائم مربوط به مواد مخدر بوده اند و در مورد این گونه جرائم نیز مجازات های سنگینی در محاکم ارمنستان اعمال می‎شود که علاوه بر متضرر شدن خود افراد، موجب گرفتاری خانوده آنان و تضرر جامعه نیز خواهد شد.

وی خواستار اهتمام جدی مسئولین مربوطه به اطلاع رسانی و آگاه سازی هموطنان در این خصوص شد و ابراز امیدواری کرد مسافرین نیز در رعایت قوانین مربوطه و حفظ مقررات توجه کافی را به عمل آورند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید