ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۰ ب.ظ
معرفی اساتید حقوقی:
معرفی اساتید حقوقی/ دکتر محمد جواد رضائی زاده
در این میان شناساندن و معرفی این اساتید برجسته تاثیر شایانی بر ارتباط گیری بهتر میان جامعه حقوقی کشور و این اساتید خواهد گذاشت. در همین راستا کافه حقوق قصد دارد هر پنجشنبه به معرفی یکی از اساتید مطرح حقوق بپردازد. این هفته به زندگی و فعالیت های علمی دکنرفضل الله موسوی، استاد تمام و عضو هیات علمی گروه حقوق عمومی دانشگاه تهران،می پردازیم.

گروه علمی کافه حقوق: بی شک رشد و اعتلای جامعه حقوقی کشور در عرصه های مختلفی علمی و اجتماعی چه در داخل و چه در خارج از کشور، مدیون تلاش ها و زحمات شبانه روزی اساتید فرزانه و متعهد حقوقی در کشور است. در این میان شناساندن و معرفی این اساتید برجسته تاثیر شایانی بر ارتباط گیری بهتر میان جامعه حقوقی کشور و این اساتید خواهد گذاشت. در همین راستا کافه حقوق قصد دارد هر پنجشنبه به معرفی یکی از اساتید مطرح حقوق بپردازد. این هفته به زندگی و فعالیت های علمی دکنرمحمد جواد رضائی زاده، دانشیار و عضو هیات علمی گروه حقوق عمومی  دانشگاه تهران،می پردازیم.

jf806297p1136427-customمحمد جواد رضایی زاده برواتی از اساتید به نام حقوق اداری کشور بوده که  در سال ۱۳۳۴ در استان کرمان متولد شده اند. ایشان تحصیلات دوره لیسانس خود را دانشگاه تهران گذرانده و برای ادامه تحصیل راهی فرانسه می شوند و دوره فوق لیسانس و دکتری خود را در آنجا گذرانده و اکنون استادیار دانشگاه تهران هستند. وی اکنون استاد دوره کارشناسی ارشد و دکتری بوده و در ضمن در دانشکده حقوق تهران مرکز تدریس دارند. دکتر رضایی زاده همچنین عضو کمیسیون امور حقوقی کانون وکلای دادگستری نیز هستند.

مشاوره پایان نامه

کتب منتشر شده:

محاکم اداری فرانسه و صلاحیت آن ها در رسیدگی به دعاوی اداری :در این کتاب به قول این استاد بزرگوار” هنگامی که در سال ۱۳۸۱، در دانشکده ی حقوق وعلوم سیاسی قرار شد که درس حقوق اداری تطبیقی در کارشناسی ارشد حقوق عمومی را اینجانب در نیمسال بعد بعهده بگیرم ، برآن شدم تا موضوعی را انتخاب کنم که برای دانشجویان و برای کشور مفید باشد. برای من بسیار آموزنده و جالب بود که بدانم کشور فرانسه برای حل مشکلات اداری خود به چه راه حل هایی متوسل شده است  ” بنابراین همانطور که این استاد محترم به خوبی ذکر کرده موضوع این کتاب در رابطه محاکم اداری فرانسه است . انتشارات موسسه مدیریت ۱۳۸۴

 حقوق اداری ۱ انتشارات میزان ۱۳۸۵
حقوق برنامه ریزی شهری انتشارات مجد ۱۳۹۱   

آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید