ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۷ ب.ظ
تصویب کلیات طرح اصلاح قانون تشکیلات انتخابات شوراهای اسلامی در کمیسیون شوراها
عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در جلسه امروز همچنین کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و انتخاب شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت کلیات این طرح به تصویب رسید.

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در این نشست مقرر شد که نامزدهای عضویت در هیأت مرکزی انتخابات شورای شهر و روستا در جلسه روز یکشنبه هفته آینده این کمیسیون تعیین شده و پس از آن برای تأیید نهایی به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در جلسه امروز همچنین کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و انتخاب شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت کلیات این طرح به تصویب رسید.

وی گفت: در این نشست همچنین طرح استفساریه درمورد نحوه رسمیت یافتن جلسه هیأت حل اختلاف(موضوع ماده ۷۹ قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا) مورد بررسی قرار گرفت و تصویب آن به جلسات آتی موکول شد. همچنین طرح استفساریه تشکیل هیأت حل اختلاف استان ها از سوی اعضای کمیسیون تصویب شد.

سلیمی گفت: از طرف دیگر طرح ساماندهی حقوق و دستمزدهای بخش عمومی ویژه مقامات مدیران در نشست امروز کمیسیون شوراها، به عنوان کمیسیون فرعی مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید