ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ | ۲۳:۴۳ ب.ظ
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:
کمیسیون انرژی بر قراردادهای جدید وزارت نفت و نیرو نظارت مستمر خواهد داشت
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت::کمیسیون انرژی بر مذاکرات و قراردادهای جدید نظارت مستمر و فعال خواهد داشت.

اسدالله قره خانی در تشریح نشست امروز (یکشنبه ۴ مهرماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: اعضای کمیسیون در نشست امروز نقطه نظرات خود پیرامون اداره جلسات کمیسیون و نحوه تعامل با وزارتخانه های نفت و نیرو مطرح کردند.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعضای کمیسیون نحوه نظارت خود بر قراردادهای منعقد شده وزارت نفت و نیرو را تشریح کردند، افزود: کمیسیون انرژی بر مذاکرات و قراردادهای جدید نظارت مستمر و فعال خواهد داشت.

کمیسیون انرژی در موارد انحرافاتی نقش نظارتی خود را ایفا می کند

قره خانی ادامه داد:در زمینه هایی که وزارتخانه ها تعلل داشته و کارها به کندی پیش می رود، کمیسیون با آنها وارد مذاکره شده و دلایل را جستجو می کند، همچنین در موارد انحرافاتی نقش نظارتی خود را ایفا می کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نامگذاری سال جاری به اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل تصریح کرد:کمیسیون انرژی نحوه اجرای اقتصاد مقاومتی در وزارتخانه های نفت و انرژی را رصد و بر آنها نظارت خواهد کرد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید