ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ | ۰۰:۴۸ ق.ظ
جزییات سوال از نعمت زاده درباره کیفیت خودروهای داخلی
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از کیفیت پایین خودروهای تولید داخل از طرح سوال خود از وزیر صنعت،معدن و تجارت در این باره خبر داد.

احمدعلی کیخا درگفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از کیفیت پایین خودروهای تولید داخل از طرح سوال خود از وزیر صنعت،معدن و تجارت دراین باره خبر داد.

نماینده مردم زابل،زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه درحال حاضر در نتیجه حمایت های بی چون و چرا از صنعت خودروسازی هزینه های بسیاری به مردم تحمیل شده است،افزود:درحال حاضر هزینه هایی که مردم برای خرید خودروی ایرانی می پردارند با کیفیت آن همخوانی ندارد.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با تاکید بر اینکه باید مشخص شود با حمایت های فعلی صنعت خودروسازی ما چه زمانی به رشد و بالندگی واقعی خواهد رسید،تصریح کرد: اگر مردم بدانند تا زمانی مشخص صنعت خودروسازی ما در مدار پیشرفت و تعالی قرار خواهد گرفت؛نسبت به هزینه های گزافی که تحمل می کنند،صبور خواهند بود.

رشد کیفیت خودروی ملی ضروری است

وی ادامه داد: زمان آن رسیده که صنعت خودروسازی ما از تقلید صرف خارج شده و در مسیر تغییر در راستای افزایش کیفیت گام بردارد.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه نزدیک شدن صنعت خودروسازی ما به استاندارهای روز دنیا از بسیاری از جهات به کاهش هزینه های کشور منجر خواهد شد،گفت:درحال حاضر وضعیت فعلی صنعت خودروسازی درکشور ما به افزایش هزینه تامین سوخت،تصادفات و رشد بسیاری از هزینه ها انجامیده است.

کیخا،ادامه داد:برای شفاف سازی درخصوص عملکرد صنعت خودروسازی سوالی از وزیر صنعت،معدن و تجارت آماده شده است که در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور وزیر مطرح خواهد شد.

برنامه ریزی مشخصی در حوزه تولید خودرو وجود ندارد

وی با بیان اینکه برنامه ریزی مشخصی در حوزه تولید خودرو نداریم،گفت: باید وزیر صنعت اسخگویی بی برنامگی ها در حوزه تولید خودروسازی باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: برای کمک به وضعیت صنعت خودروسازی کشور و رشد کیفیت تولیدات داخلی باید تلاش کرد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید