ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ب.ظ
معرفی اساتید حقوقی:
معرفی اساتید حقوقی/ دکتر بیژن عباسی
بی شک رشد و اعتلای جامعه حقوقی کشور در عرصه های مختلفی علمی و اجتماعی چه در داخل و چه در خارج از کشور، مدیون تلاش ها و زحمات شبانه روزی اساتید فرزانه و متعهد حقوقی در کشور است. در این میان شناساندن و معرفی این اساتید برجسته تاثیر شایانی بر ارتباط گیری بهتر میان جامعه حقوقی کشور و این اساتید خواهد گذاشت. در همین راستا کافه حقوق قصد دارد هر پنجشنبه به معرفی یکی از اساتید مطرح حقوق بپردازد. این هفته به زندگی و فعالیت های علمی بیژن عباسی، دانشیار و عضو هیات علمی گروه حقوق عمومی دانشگاه تهران،می پردازیم.

گروه علمی کافه حقوق: بی شک رشد و اعتلای جامعه حقوقی کشور در عرصه های مختلفی علمی و اجتماعی چه در داخل و چه در خارج از کشور، مدیون تلاش ها و زحمات شبانه روزی اساتید فرزانه و متعهد حقوقی در کشور است. در این میان شناساندن و معرفی این اساتید برجسته تاثیر شایانی بر ارتباط گیری بهتر میان جامعه حقوقی کشور و این اساتید خواهد گذاشت. در همین راستا کافه حقوق قصد دارد هر پنجشنبه به معرفی یکی از اساتید مطرح حقوق بپردازد. این هفته به زندگی و فعالیت های علمی بیژن عباسی، دانشیار و عضو هیات علمی گروه حقوق عمومی  دانشگاه تهران،می پردازیم.

دکتر بیژن عباسی لاهیجی در سال ۱۳۵۴ در روستای گمل از توابع شهرستان لاهیجان به دنیا آمد. کارشناسی ارشد حقوق عمومی را از دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۸ اخذ کرد. در سال ۱۳۸۱ برای ادامه تحصیل عازم فرانسه شد و در سال ۱۳۸۵ از دانشگاه نانت با درجه عالی فارغ التحصیل گردید. وی از سال ۱۳۸۶ عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است و rtis2-ut-ac-ir-customچندین کتاب در این رشته تالیف کرده است.

تحصیلات

راهنمایی پایان نامه

مشاوره پایان نامه

کتاب‌های تالیفی

مقالات چاپ شده در نشریات داخلی


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید