ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۷ ب.ظ
اعطای مرخصی به مددجویان عزادار حسینی در جیرفت
دادستان شهرستان جیرفت گفت: مددجویانی که حسن رفتار آنان از سوی زندان مورد تایید و دارای شرایط قانونی باشند می توانند به مناسبت ایام سوگواری و عزاداری ابا عبدالله حسین (ع) با تامین مناسب به مدت ۱۰ روز به مرخصی اعزام شوند.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، مجید رستمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در بازدید از زندان این شهرستان گفت: مددجویانی که حسن رفتار آنان از سوی زندان مورد تایید باشد و دارای شرایط قانونی باشند می توانند به مناسبت ایام سوگواری و عزاداری ابا عبدالله حسین (ع) با تامین مناسب به مدت ۱۰ روز به مرخصی اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه هدف اصلی و نهایی از مجازات اصلاح و تربیت است، برنامه های فرهنگی و مذهبی اداره زندان تاثیر بسیار خوبی بر رفتار و کردار مددجویان داشته و آنان رادرمسیر بازگشت سعادتمندانه به جامعه قرار داده است.

رستمی خاطر نشان کرد: مددجویان بایستی از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشند و سعی و تلاش کنند ضمن شرکت در برنامه های فرهنگی و آموزشی ،برای یک زندگی بهتر گام بردارند.

رییس اداره زندان جیرفت در این خصوص گفت در دهه اول محرم برنامه های عزاداری و سوگواری برای مددجویان برگزار و مددجویان با شرکت در این مراسمات نشان دادندعشق به امام حسین (ع)یک عشق ذاتی است و هیچ چیز نمی تواند مانع ازاین شود که شیعیان از سالار و سرور شهیدان اباعبدالله حسین (ع)دور بمانند.

گفتنی است، مراسم شام غریبان از مراسمات انجام شده در دهه اول محرم در زندان جیرفت بوده است


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید