ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۶ ق.ظ
در پی مطرح شدن ادعای تقلب از سوی ترامپ:
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به ادعای احتمال تقلب در انتخابات ریاست جمهوری امریکا
باراک اوباما در پاسخ گفته است ترامپ «طوری برخورد می‌کند که اگر انتخابات مطابق میل او پیش نرود، به خاطر کار‌هایش نیست، بلکه به خاطر دستکاری و تقلب (در انتخابات) است».

کافه حقوق: دکتر کدخدایی، عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان، در واکنش به ادعای احتمال تقلب از سوی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کشور آمریکا در صفحه شخصی خود نوشت:

کدخدایی

در حالی که یکی از نامزدهای انتخابات امریکا مدعی تقلب در این انتخابات شده و اظهار داشته: «در انتخابات قطعا به خاطر رسانه‌های دغل کار و تحریف‌ کننده که از هیلاری کلینتون حمایت می‌کنند، تقلب صورت گرفته و در بسیاری از مراکز رای‌گیری نیز تقلب شده‌است»، باراک اوباما در پاسخ گفته است ترامپ «طوری برخورد می‌کند که اگر انتخابات مطابق میل او پیش نرود، به خاطر کار‌هایش نیست، بلکه به خاطر دستکاری و تقلب (در انتخابات) است». و جالب اینکه یکی از مدیران ستاد انتخاباتی کلینتون، در واکنش به اتهام‌ های تقلب گفت ساز و کار انتخاباتی در ایالات متحده «عادلانه، آزاد و باز است… مردم را باید تشویق به شرکت در رای‌گیری کرد و نه اینکه چون یکی نامزدها نگران است که در انتخابات شکست خواهد خورد، همه ‌چیز را زیر سوال ببریم». علاوه بر آن خبرگزاری رویترز می‌گوید آقای ترامپ در اتهام‌ های اخیرش مدرکی از آن‌ چه «تقلب» در انتخابات می ‌نامد، ارائه نکرده است.
اکنون باید منتظر ماند و دید واکنش دو نامزد و مقامات آمریکا بعد از انتخابات چه خواهد بود.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید