ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۹ ب.ظ
متهم فراری پرونده نگین غرب را به زودی دستگیر خواهیم کرد
رئیس شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران با اشاره به متواری شدن ریاضی گفت: با امید به خدا این فرد دستگیر می‌شود و حکمش را صادر می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: متهم فراری پرونده نگین غرب را به زودی دستگیر خواهیم کرد/محکومیت ۱۲ ساله برای ریاضی

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید احمد زرگر در حاشیه همایش روز کارشناسان رسمی دادگستری در جمع خبرنگاران از صدور حکم جلب ریاضی متهم پرونده نگین غرب خبر داد و اظهار کرد: این فرد هنوز در مرجع تجدیدنظر، حکم قطعی دریافت نکرده چرا که قرار بر این بود که همکاری کند.

رئیس شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران با بیان اینکه به زودی دادگاه این فرد برگزار و محکوم می‌شود گفت: ریاضی در دادگاه بدوی به ۱۲ سال حبس محکوم شده است.

زرگر با اشاره متواری شدن ریاضی گفت: ان‌شاء‌الله دستگیر می‌شود و حکمش را صادر می‌کنیم.

این قاضی دادگستری در پاسخ به این سئوال که برخی شکات مدعی شده‌‌اند دادگاه اجازه ورود وکلا به پرونده را نمی‌دهد گفت: اصلا چنین چیزی نیست و متاسفانه شکات، کم لطفی می‌‌کنند.

زرگر ادامه داد: می‌خواهند برای یک پرونده ۵۰ نفر وکیل بگیرند،اینطور که نمی‌شود و تمام وقت من گرفته می‌شود در حالیکه طبق قانون نمی‌توانند بیشتر از سه وکیل داشته باشند و الان هم سه وکیل در پرونده وجود دارد.

سخنگوی قوه‌قضائیه نیز روز گذشته در یکصد و سومین نشست خبری خود از احتمال متواری شدن ریاضی یکی از دو متهم پرونده نگین غرب خبر داد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید