ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۰ ب.ظ
تداوم اعتراضات به نتیجه انتخابات آمریکا و آغاز بازداشت معترضان
به دنبال اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶، اعتراضات در چند شهر آمریکا همچنان ادامه دارد؛ اعتراضاتی که با حضور گسترده نیروهای امنیتی و بازداشت معترضان همراه شده است.

خبرگزاری فارس: تداوم اعتراضات به نتیجه انتخابات آمریکا و آغاز بازداشت معترضان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در ادامه واکنش‌ها به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، رسانه‌ها از اعتراضات و خشونت‌ها در چند شهر این کشور خبر می‌دهند.

%image_alt%

%image_alt%

به نظر می‌رسد با وجود اعلام دونالد ترامپ به عنوان جانشین باراک اوباما و پذیرش شکست از سوی هیلاری کلینتون، پرونده انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا هنور بسته شده است.

بامداد امروز بود که رسانه‌های آمریکا از تظاهرات هزاران نفری در شهرهای مختلف آمریکا ضد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب این کشور خبر دادند..

مطابق‌ گزارش‌ها هزاران نفر در شهرهایی چون «سیاتل»، «شیکاگو»، «نیویویورک»، «واشنگتن»، «بوستون»، «فیلادلفیا»، «آستین»، «پورتلند» و غیره علیه ترامپ به خیابان‌ها آمدند (جزئیات بیشتر).

حالا در ادامه خبرها، رسانه‌ها از حضور پر تعداد نیروهای امنیتی آمریکا برای مقابله با معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و بازداشت‌ده‌ها نفر خبر می‌دهند.

لس آنجلس تایمز، خبر داده که معترضان در خیابان‌های حومه این شهر ایالت کالیفرنیا در خیابان‌های شعارهای ضد ترامپ سر داده‌ و گفته‌اند که او رئیس‌جمهورشان نیست.

از سوی دیگر خبر بازداشت حداقل ۱۳ معترض توسط نیروهای پلیس و امنیتی در این شهر توسط مقامات و رسانه‌های این کشور تایید شده است.

گزارش‌هایی هم درباره درگیری نیروهای امنیتی و پلیس با معترضان به نتیجه انتخابات از شهرهای مختلف مخابره شده است.

از «سیاتل» آمریکا هم تصاویری و فیلم‌های مختلفی از اعتراضات به نتیجه انتخابات در آمریکا منتشر شده؛ اعتراضاتی که شدت خشم مخالفان رئیس‌جمهور منتخب را نشان می‌دهد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید