ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۰ ب.ظ
بستری شدن عامل جنایت فجیع شهرک آزادی در بیمارستان رازی
زنی که دو فرزند و شوهرش را در به طرز دلخراشی در شهرک آزادی با ضربات چاقو به قتل رساند، در بیمارستان رازی تهران بستری می‌شود.

قتل

به گزارش تسنیم؛ حدود ساعت ۱۲ چهاردهم آبان ماه جاری وقوع یک جنایت هولناک در ساختمانی در شهرک آزادی به مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد که بلافاصله تیمی از نیروی انتظامی در محل حاضر شدند و طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن سی و چهار ساله‌ای همسر سی و نه ساله، دختر یازده ساله و پسر چهار ساله‌اش را با ضربات چاقو به طرح هولناکی به قتل رسانده و پس از خودزنی قصد پریدن از بالکن خانه و خودکشی را داشته که مأموران توانستند وی را بازداشت کنند، همچنین دیگر دختر زن جوان که توسط مادرش مجروح شده بود به همراه مادرش به بیمارستان انتقال یافتند.

محل وقوع جنایت

دقایقی بعد مراتب این قتل به بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام و بازپرس امور جنایی تهران در محل وقوع جنایت حاضر شد همچنین بررسی صحنه وقوع جرم نشان داد که تمامی اموال محل وقوع جنایت شکسته و به شدت تخریب شده است.

بررسی‌های تکمیلی در رابطه با این قتل هولناک نشان داد که همسایه‌های قاتل پس از شنیدن صدای مشاجره و درخواست کمک فرزندان قاتل در منزل آنها را شکستند و پلیس را در جریان این جنایت هولناک گذاشتند.

تحقیقات اولیه بازپرس امور جنایی تهران از دختر مجروح شده نشان داد که پدرش به خاطر ازدواج با زن دیگری با مادرش درگیر شده و در نهایت این جنایت هولناک اتفاق افتاده است.

بازپرس امور جنایی تهران از متهم این پرونده در بیمارستان بازجویی کرد و متهم در اظهاراتش به بازپرس گفت: صبح روز حادثه همسرم در اتاق خواب بود که من از او خواستم بیدار شود و با هم صبحانه بخوریم، اما وی به من اعتنایی نکرد، من نیز چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و همسرم را زمانی که خواب بود مورد اصابت ضربات چاقو قرار دادم.

وی درباره علت قتل فرزندانش نیز به بازپرس گفت: پس از این اتفاق فرزندانم را که در حال تماشای تلویزیون بودند، نیز با چاقو زدم چون نمی‌خواستم فرزندانم دست شخص دیگری بیفتند؛ همسر من با زن دیگری ارتباط داشت و همین موضوع باعث درگیری بین ما می‌شد.

متهم این پرونده که مدعی افسردگی است پس از بهبود نسبی و ترخیص از بیمارستان به بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران منتقل شد و برای انجام آزمایشهای لازم و بررسی سلامت روحی و روانی توسط کارشناسان پزشکی قانونی استان تهران معاینه شد، دختر ۱۰ ساله عامل جنایت نیز از بیمارستان مرخص شده و در ادامه با مادربرزگش زندگی خواهد کرد.

مادرشوهر این زن نیز با حضور در دادسرای امور جنایی تهران درخواست خود برای قصاص عامل این جنایت را به قاضی مدیر روستا؛ بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران ارائه داد.

کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی اولیه متهم، با توجه به وضعیت روحی و روانی وی خواستار بستری شدن عامل جنایت در بیمارستان شده‌اند و متهم پرونده در بیمارستان رازی تهران بستری می‌شود.

تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید