ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ | ۰۹:۳۰ ق.ظ
معضل کم آبی و راهکارهای رفع آن بررسی شد
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی مشکل کم آبی با حضور مسئولان شرکت مادرتخصصی منابع آب ایران در کمیسیون متبوعش خبر داد.

معضل کم آبی و راهکارهای رفع آن بررسی شد

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جزییات جلسه امروز دوشنبه(۲۴ آبان ماه) کمیسیون انرژی مجلس گفت: در این جلسه ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی شرکت مادرتخصصی منابع آب ایران توسط مدیر عامل این شرکت صورت گرفت.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این جلسه گزارش مفصلی از وضعیت آبی کشور در حوزه های که مشکل کم آبی در مرحله بحران قرار گرفته ارایه شد، افزود: با توجه به اینکه بحران آب در سال های اخیر تمام نقاط مختلف کشور را در بر گرفته لازم است تدابیر ویژه ای برای رفع آن در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به توضیحات مسئولان شرکت مادرتخصصی منابع آب ایران در خصوص نحوه بهره برداری از منابع آبی، تصریح کرد: اتلاف منابع آبی یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که برای جلوگیری از آن باید تدابیر ویژه ای در نظر گرفته شود.

قره خانی با یادآوری بخش دیگری از گزارش شرکت مادرتخصصی منابع آب ایران در کمیسیون انرژی مجلس، گفت: مسئولان این شرکت در خصوص باروری ابرها نیز توضیحاتی را به نمایندگان ارایه کردند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: جلوگیری از بحرانی تر شدن معضل کم آبی از مهم ترین دغدغه های نمایندگان بود که در این جلسه مطرح شد./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید