ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰ ق.ظ
نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با بانک مرکزی برگزار شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با بانک مرکزی خبر داد و گفت: در این جلسه مسائل بانکی کشور و لزوم ارائه لایحه بانکداری بدون ربا از سوی دولت به مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با بانک مرکزی برگزار شد

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست مشترک رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با رئیس و مسئولان بانک مرکزی گفت: جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با مسئولان بانک مرکزی در محل بانک مرکزی امروز دوشنبه، ۲۴ آبان ماه برگزار شد.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست مشترک رئیس و مسئولان بانک مرکزی گزارشی از عملکرد و برنامه‌های نظام بانکی کشور به نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه دادند.

دلخوش اباتری در خصوص اعم موارد مورد بررسی در این جلسه گفت: بررسی آخرین وضعیت سپرده‌گذاران موسسه مالی ثامن الحجج (ع) در این جلسه از محورهای مورد بررسی بود و نمایندگان دغدغه‌های مردم را بیان کردند.

وی ادامه داد: لزوم تسریع در ارائه لوایح عملیات بانکداری بدون ربا و قانون بانک مرکزی مورد تاکید نمایندگان کمیسیون اقتصادی حاضر در نشست بود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان در این جلسه روی موضوع لزوم بخشش جرایم دیرکرد و سود وام‌های بانکی معوق کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان تاکید کردند و خواستار ابلاغ آئین نامه اجرایی این موضوع به بانک‌ها شدند./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید