ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ ق.ظ
سرنوشت نامشخص یک بحرینی با گذشت ۲۳ روز از ربوده شدن
سرنوشت یک شهروند بحرینی که ۲۳ روز پیش از مقابل دفتر کارش توسط نیروهای وابسته به آل‌خلیفه ربوده شد، هنوز در هاله‌ای از ابهام است و خانواده وی از دادستانی کل درخواست کرده‌اند هر چه زودتر در این باره پاسخگو باشند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خانواده «سید علوی سید حسین» که در ۲۴ ماه گذشته میلادی (اکتبر) از سوی افراد وابسته به آل خلیفه به صورت ربوده شد، نامه‌ای به دادستانی کل بحرین نوشتند.

خانواده سید علوی خواستار تحقیقات فوری و جدی برای مشخص شدن سرنوشت فرزندشان شده‌اند.

«ام سید رضا» همسر سید علوی به «اللولوه» گفت اطلاعات جدیدی درباره مکان او یا حتی شرایطی که اکنون دارد، در دست نیست و قصد دارد به تمامی طرف‌های مربوطه برای این موضوع رجوع کند.

وی افزود: پسرم بیمارم است و برای درمان باید به بیمارستان منتقل شود اما مدارک شناسایی او در روز ربایش پدرش گم شده و این امکان وجود ندارد؛ به علاوه اینکه سوال‌های دائمی او از پدرش بر روند سلامتی‌اش تاثیر منفی می‌گذارد.

سید علوی سید حسین از محل کارش در «تلکو» به دست افراد ناشناس ربوده شد. آنچه خانواده وی را بیشتر نگران می‌کند این است که اداره زندان «جو»، دادستانی بحرین و کلیه دستگاه‌های مربوط، وجود سید علوی را نزد خودشان تکذیب می‌کنند.

دوشنبه (دیروز) تظاهرات گسترده‌ای در اعتراض به ربوده شدن سید علوی در بحرین برگزار شد و تظاهرات‌کنندگان اعلام کردند سرنوشت وی باید هر چه زودتر مشخص شود.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید