ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۹:۳۰ ق.ظ
شورای نگهبان به نمونه تعرفه‌های انتخابات سال آینده ایراد گرفت
کدخدایی گفت: پس از بررسی نمونه تعرفه‌های انتخابات سال آینده در شورای نگهبان برخی اشکالات آنها را به وزارت کشور ارسال کرده‌ایم و منتظریم که این تعرفه‌ها از سوی وزارت کشور اصلاح شود.

مصاحبه با عباسعلی کدخدایی

به گزارش «نسیم آنلاین»، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفتگو با تسنیم، با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته پیرامون فراهم کردن مقدمات انتخابات در سال آینده، گفت: چندی پیش نمونه‌ای از تعرفه‌های انتخابات سال ۹۶ از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان ارسال شد که این تعرفه‌ها را در این شورا بررسی کردیم.

وی افزود: پس از بررسی نمونه تعرفه‌های انتخابات سال آینده در شورای نگهبان برخی اشکالات آنها را به وزارت کشور ارسال کرده‌ایم و منتظریم که این تعرفه‌ها از سوی وزارت کشور اصلاح شود.

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه منتظر اصلاح اشکالات شورای نگهبان نسبت به تعرفه‌های انتخابات سال ۹۶ هستیم، تصریح کرد: پس از اصلاح اشکالات شورای نگهبان درباره تعرفه‌های انتخابات سال آینده، آن را در شورای نگهبان بررسی و نسبت به آنها اعلا نظر می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، شورای نگهبان در جلسه ششم مرداد امسال این نهاد با پیشنهاد وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۹ اردیبهشت‌‌ماه سال آینده موافقت کرد.

همچنین وزارت کشور بنا به تقارن ایام خردادماه با ماه مبارک رمضان به شورای نگهبان پیشنهاد کرده بود که انتخابات ریاست‌جمهوری زودتر از موعد مقرر برگزار شود که شورای نگهبان با این پیشنهاد موافقت کرد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید