ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ ب.ظ
شماره جدید مجله علمی پزشکی قانونی منتشر شد
شماره دوم از دوره بیست و دوم مجله علمی پزشکی قانونی ایران – ویژه تابستان ۹۵ – در ۱۵۳ صفحه شامل هشت مقاله علمی منتشر شد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از اداره کل روابط عمومی وامور بین المللی سازمان پزشکی قانونی کشور، شماره دوم از دوره بیست و دوم مجله علمی پزشکی قانونی ایران – ویژه تابستان ۹۵ – در ۱۵۳ صفحه شامل هشت مقاله علمی منتشر شد.

در این شماره از مجله علمی مقالات و پژوهش هایی با عناوین ارزیابی سلامت روانی زنان در حال طلاق مراجعه کننده به پزشکی قانونی اردبیل، بررسی ارتباط مسمومیت حاد دارویی با سن، جنس و نوع دارو در نوجوانان بستری شده در بیمارستان بهارلو تهران، فراوانی ارتکاب جرائم خشن ناشی از مصرف مواد محرک روان شیشه در مراجعه کنندگان به واحد معاینات روان پزشکی تهران و سبک های هویت در بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی استان فارس به چاپ رسیده است.

بررسی مصادیق فقدان قوه تشخیص و اراده از دیدگاه پزشکی قانونی و حقوق کیفری، نقش تجربه خشونت خانگی در پیش بینی افسردگی اضطراب و استرس مردان خشونت گرا، بررسی عوامل سازمانی مرتبط با خطاهای مامایی  و مقایسه نتایج آرتروسکوپی و MIR زانو در آسیب های تروماتیک زانو از دیگر مطالب منتشر شده در شماره جدید مجله علمی پزشکی قانونی است.

گفتنی است مجله علمی پزشکی قانونی ایران با رتبه علمی پژوهشی از کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور به صورت فصلنامه توسط معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور منتشر می شود. صاحب امتیاز و ناشر این مجله، سازمان پزشکی قانونی کشور است که به مدیرمسئولی دکتر احمد شجاعی و سردبیری دکتر جابر قره داغی به چاپ می رسد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید