ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ | ۰۴:۰۰ ق.ظ
محدودیت ترافیکی تعطیلات آخر هفته جاده‌های کشور اعلام شد
محدودیت ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آخر هفته از سوی پلیس‌راه کشور اعلام شد.

خبرگزاری فارس: محدودیت ترافیکی تعطیلات آخر هفته جاده‌های کشور اعلام شد

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تردد موتورسیکلت تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذرماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذرماه از مرزن‌آبان به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه ۱۲ آذرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۳ روز جمعه از آب‌اسک به سمت تهران یک‌طرفه خواهد بود. تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک‌آباد از ۶ صبح امروز تا ساعت ۱۸ ممنوع می‌باشد.

وی افزود: همچنین تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها در محور هراز به استثنای مواد سوختنی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روز پنج‌شنبه و از ساعت ۶ روز جمعه ممنوع می‌باشد.

رحمانی گفت: همچنین تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای مواد سوختنی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۳ روز جمعه ۱۲ آذر در آزادراه قزوین – کرج و بالعکس ممنوع است.

وی در پایان گفت: در استان اصفهان محور نائین – خور – طبس تردد انواع تریلر و کامیون به  استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۳ روز جمعه ممنوع است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید