ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ ق.ظ
درخواست مجددی مبنی بر استیضاح وزیرعلوم به هیات رئیسه مجلس نرسیده است
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه موضوع استیضاح هر وزیری تا پایان تعیین تکلیف برنامه ششم در صحن علنی منتفی است، تصریح کرد: با این وجود تاکنون هیچ درخواست مجددی نیز مبنی بر استیضاح وزیرعلوم به هیات رئیسه مجلس نرسیده است.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه هیچ نامه و درخواست مجددی مبنی بر استیضاح وزیرعلوم به هیات رئیسه مجلس ارسال نشده است، گفت: هیات رئیسه مجلس تاکنون درخواست مجددی مبنی بر استیضاح وزیر علوم دریافت نکرده و من به‌عنوان مسئول دریافت این نوع نامه‌ها در هیات رئیسه مطلبی در راستای استیضاح مجدد آقای فرهادی به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع نکردم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در آخرین جلسه، امضاها برای استیضاح وزیر علوم به ۷ امضا رسید و  این پرونده مختومه اعلام شد و پس از آن مجددا امضایی جمع‌آوری نشده لذا خبرها و شایعات پیرامون این موضوع قابل تایید نیست.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه مجلس از هفته آینده وارد دستور کار “رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه” می‌شود، کمیسیون‌ها جلسه نخواهند داشت لذا موضوع استیضاح هر وزیری تا پایان تعیین و تکلیف برنامه منتفی است./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید