ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ | ۰۹:۰۰ ق.ظ
کودکان بی‌خانمان انگلیسی در آستانه کریسمس افزایش نگران کننده‌ ای داشته!!
آمارهای دولتی از افزایش نگران کننده تعداد کودکان بی‌خانمان در بریتانیا در آستانه سال نو میلادی خبر می‌دهند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از گاردین، سازمان پناهگاه‌های بریتانیا اعلام کردند آمارهای دولتی مبنی بر حضور ۱۲۴ هزار کودک در پناهگاه‌های موقت بیانگر این مسئله است که کاهش درآمد باعث غیرقابل دسترسی بودن خانه‌ها برای بسیاری از مردم شده است.

طبق آمارهای دولتی تعداد کودکانی که کریسمس امسال در پناهگاه‌های موقت به سر می‌برند به نسبت سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش یکی از سازمانهای مشهور خیریه در انگلیس، تعداد کودکانی که در آستانه کریسمس مجبور به حضور در این پناهگاه‌ها شده‌اند به شکل تکان دهنده‌ای افزایش یافته است.

داده‌های منتشر شده از سوی اداره اجتماعات و دولت محلی انگلیس همچنین بیانگر افزایش ۳۰۰ درصدی تعداد خانوارهایی در انگلیس است که مجبور به حضور غیرقانونی در خانه‌های اجاره‌ای (برای دوره بیش از ۶ هفته) از سال ۲۰۱۴ تا کنون است.

کمپل راب، مدیر اجرایی ارشد سازمان پناهندگان انگلیس دراین باره گفت: آمارها حاکی از تلاش زیاد شوراها برای کمک به خانواده‌های بی‌خانمان است. اما تعداد کودکانی که به شکل غیرقانونی به این مراکز سپرده می‌شوند تا حد نگران کننده‌ای افزایش یافته است. آمارهای مربوط به خانواده‌هایی که از شبکه حمایتی خود به مناطق جدید فرستاده می‌شوند نیز به شکل نگران کننده‌ای افزایش یافته است. به این مسئله واقفیم که چنین موضوعی می‌تواند تاثیر مستقیم و ویران کننده‌ای بر زندگی آنها داشته باشد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید