ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۰ ب.ظ
پایان بررسی بودجه ۹۶ در حوزه انرژی در کمیسیون انرژی
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، از پایان بررسی بودجه ۹۶ در حوزه انرژی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

علی ادیانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(شنبه ۴دی ماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت:کمیسیون در نشست امروز مواد، تبصره ها و بندهای بودجه ۹۶ که به کمیسیون انرژی ارجاع شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در نشست امروز آخرین بندها و تبصره های ارجاعی به کمیسیون مورد بررسی و تصویب قرار گرفت، افزود:کار رسیدگی به بودجه ۹۶ و بندهای مربوط به آن در حوزه انرژی در کمیسیون انرژی به پایان رسید و علاوه بر تصویب بندها، پیشنهادهای اعضای کمیسیون انرژی و سایر نمایندگان بررسی و تصویب شد.

  پیش بینی ۴۸ هزار میلیارد تومان درآمد دولت از فروش حامل های انرژی در بودجه ۹۶

ادیانی ادامه داد:گزارش کمیسیون انرژی از بررسی بندها و تبصره های لایحه بودجه ۹۶ و همچنین پیشنهادات الحاقی اعضای کمیسیون و سایر نمایندگان به کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ تقدیم می شود.

وی یادآور شد:در لایحه بودجه ۹۶ استفاده از مجموعه تسهیلات صندوق توسعه ملی برای تقویت و حمایت از بخش خصوصی و موسسات غیر دولتی در جهت فعالیت در عرصه توانیر و انرژی های نو و تجدیدپذیر و همچنین علاقه مند به سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز و بالا دست با اولویت توسعه میادین مشترک نفت و گاز و مهار گازهای آزاد در میادین گازی ونفتی در نظر گرفته شده است.

نایب رییس  با بیان اینکه ۴۸ هزار میلیارد تومان به عنوان درآمد دولت از ماحصل دریافتی و فروش حامل های انرژی در بودجه ۹۶ پیش بینی شده است، تصریح کرد:تقویت و توسعه زیرساخت صنعت نفت وگاز، نیروگاه ها، انرژی های نو و تجدیدپذیر با احکامی که در بودجه پیش بینی شده و هزینه های مترتب بر دولت به تصویب کمیسیون انرژی رسید./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید