ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۳ ب.ظ
به پایان رسیدن بررسی بودجه ۹۶ در کمیسیون صنایع و معادن
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از اتمام بررسی بودجه ۹۶ در کمیسیون متبوعش خبر داد و عنوان کرد که گزارش آماده ارائه به هیئت رییسه است.

به گزارش خانه ملت سعید باستانی، در تشریح نشست امروز (شنبه ۴دی ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت:جلسه نهایی کمیسیون صنایع و معادن برای بررسی پیشنهادات بودجه ای و احکام بودجه عصر امروز تشکیل شد و در این نشست ۵ کمیته پتروشیمی،کمیته صنعت،کمیته معدن، کمیته فناوری های نوین و هوا و فضا و کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشنهادات خود را مطرح کردند.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیشنهاداتی که قابلیت طرح در کمیسیون تلفیق را داشت، با ذکر دلایل مشخص شد، افزود:گزارش کمیسیون صنایع و معادن برای تقدیم به هیئت رییسه آماده شده تا هیئت رییسه این گزارش را به کمیسیون تلفیق ارسال کند.

کمیسیون صنایع و معادن پیشنهاداتی در خصوص شرکت های توسعه ای ارائه کرده است

وی با اشاره به اینکه کمیسیون صنایع و معادن پیشنهاداتی در خصوص شرکت های توسعه ای ارائه کرده است، ادامه داد:پیشنهاداتی درباره شرکت های ایدرو، ایمیدرو، شرکت ملی پتروشیمی، شرکت مخابرات و شرکت های وابسته به حوزه ارتباطات مطرح شد، که این پیشنهادها شامل نوع مصرف و هزینه کرد و قابلیت سرمایه گذاری جدید و تهاتر بدهی حاصل از سود شرکت ها است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیشنهاداتی درباره افزایش مطالعات در حوزه خطوط انتقال خوراک ها مطرح شد، تصریح کرد: بودجه شرکت های زیرمجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت نفت بررسی و تصویب و پیشنهادات در این حوزه ها ارائه شد و احتمالا نخستین نشست کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ هفته جاری تشکیل می شود./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید