ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۱ ب.ظ
نگاه دولت به اشتغال در بودجه ۹۶ جامع نیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید برضرورت ورود ضربتی دولت به موضوع ایجاد اشتغال برای قشر تحصیل کرده کشور،گفت: مسئولان باید بدانند زمان شعارهای بدون عمل سرآمده و در شرایط فعلی اقتصاد کشور،بهبود وضعیت باید در زندگی مردم محسوس باشد.

رحیم زارع درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با تاکید برضرورت ورود ضربتی دولت به موضوع ایجاد اشتغال برای قشر تحصیل کرده،گفت:رویکرد دولت در بحث اشتغال در لایحه بودجه ۹۶ جامع نبوده و باید در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ مورد بازنگری و اصلاحاتی واقع شود.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی،ادامه داد:در لایحه بودجه در رابطه با موضوع اشتغال و رونق اقتصادی دولت باید به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توجه کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه رویکرد مشخصی از سوی دولت در جهت توجه به مطالبات مردم در بخش اشتغال اتخاذ نشده است، تصریح کرد:مسئولان باید بدانند زمان شعارهای بدون عمل سرآمده و در شرایط فعلی اقتصاد کشور،بهبود وضعیت باید در زندگی مردم محسوس باشد.

ضرورت تعامل دولت و مجلس برای ایجاد رشد اقتصادی در کشور

وی با تاکید بر اینکه مجلس و دولت باید با تعاملی سازنده در مسیر رشد اقتصادی و پویایی کشور گام بردارند، گفت:با تصمیمات اتخاذ شده از سوی نمایندگان مجلس در کمیسیون‌های تخصصی ،رویکرد مناسبی در جهت حل مشکلات مردم به ویژه در بحث اشتغال و معیشت رخ خواهد داد.

زارع باانتقاد از حجم بالای مراجعات مردمی به دفاتر کار نمایندگان برای کسب شغل، تصریح کرد: بدون شک با وضعیت فعلی اشتغال درکشور و افزایش نرخ بیکاری به ویژه در بین اقشار تحصیل کرده،نمایندگان باید به سمتی حرکت کنند که مطالبات مردم در این راستا محقق شود.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:با ایجاد اشتغال برای جوانان در جامعه ،چرخ اقتصادی کشور به حرکت درآمده و بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی کاهش خواهد یافت./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید