ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۴ ب.ظ
اعلام وصول استیضاح وزیر راه و شهرسازی انجام شود
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: از هیات رئیسه مجلس تقاضا دارم که هرچه سریع تر استیضاح وزیر راه و شهرسازی اعلام وصول شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد حسن نژاد در نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه، ۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: تذکر اول من به هیات رئیسه مجلس بابت عدم وصول استیضاح وزیر راه و شهرسازی می باشد، زیرا این تاخیر در اعلام وصول منجر به بدبینی ملت نسبت به خانه ملت می شود که تقاضای تسریع در اعلام وصول استیضاح وزیر راه و شهرسازی را دارم.

نماینده مردم مرند و جلفا بیان کرد: تذکر بعدی من به وزیر نیرو، وزیر جهاد و رئیس جمهور است. در مناطق مرزی منابع مالی، آب، زمین و همه شرایط موجود می باشد ولی برای زیر کشت بردن دشت های حوزه انتخابیه اینجانب تعلل می شود.

وی در تذکر بعدی به وزیر نیرو افزود: با وجود اینکه تصفیه خانه مرند و جلفا تکمیل شده ولی آب شرب به این دو شهر نرسیده است و ۳ سال است که از وعده وزیر نیرو می گذرد ولی سد حوزه انتخابیه اینجانب تکمیل نمی شود.

حسن نژاد در تذکر به وزیر راه و شهرسازی گفت: قول داده بودند که جاده مرند به کشت سرای زیر ترافیک برود ولی خبری نیست و همچنین جاده مرند جلفا نیز تکمیل نشده است. آزادراه تبریز مرند بازرگان هر ماه قرار است که کلنگ زنی شود ولی خبری نیست.

نماینده مردم مرند و جلفا در تذکر به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد بیان کرد: ۱۳ درصد ارزش پول ملی کاهش یافت به این معنا که ۱۳ درصد از ثروت ملی از بین رفت ولی هیچ کس پاسخگو نمی باشد این موضوع در صندوق بین المللی پول و بانک جهانی رشد اقتصادی منفی را نشان می دهد./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید