ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ | ۲۳:۳۰ ب.ظ
مصدوم تصادف چه خساراتی را می تواند از مقصر طلب کند؟
اگر با کسی تصادف کنید که منجر به مصدوم شدن او شود و شما مقصر تصادف باشید، مطالبات زیادی ازسوی مصدوم ممکن است علیه شما مطرح شود. کارشناسان وکیل آنلاین در این باره توضیح داده اند.

به گزارش خبرگزاری میزان، پرسش مخاطب وکیل آنلاین درباره حقوقی که مصدوم تصادف می تواند از مقصر طلب کند، این است:

با عرض سلام و خسته نباشید من در تاریخ ۹۵/۲/۱۰ تصادف کردم که بر اثر تصادف پام شکسته و۸ماه طول درمان کشیدم حالا سوال بنده در اینجاست که بر اثر تصادف گوشی یک نیم میلیونی بنده شکسته آیا من میتوانم هزینه گوشی وهزینه های که طی مدت کردم وهزینه که در اینده باسه بیرون اوردن پلاتین خواهم کرد وبرای مدت استراحت پزشکی و از کار اخراج شدنم ادعای خسارت از طرف مقصر کنم چون من این هزینه هارو باسه بیمه گفتم و از بیمه گفتن که ما فقط برای شکستن پا دیه پرداخت میکنم اون هزینه هارو از طرف مقصر طلب کن منم به طرف مقصر اعلام کردم که حاضر به پرداخت نشدن ایا من میتوانم باسه هزینه ها شکایت حقوقی بکنم .خیلی ممنون میشم اگه پاسخم رو بدید واقعا بلاتکلیف مانده ام تشکر فراوان باسه زحمت هایتان .یا علی

پاسخ کارشناسان وکیل آنلاین:
امکان مطالبه خسارات وارده به وسایل شما در هنگام تصادف مانند تلفن همراه، ساعت … وجود خواهد داشت. همچنین می توانید اجرت المثل ایامی که بواسطه شکستگی پا در شغل خود حاضر نبوده اید را نیز بگیرید. چنانچه خواسته های بیشتری دارید، می توانید در دادخواست خود ذکر نمایید تا قاضی مربوطه نسبت بدان ها تعیین تکلیف نماید.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید