ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۰ ب.ظ
زنان محجبه در آلمان مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند
رئیس شورای مرکزی مسلمانان آلمان از دشمنی روزافزون با مسلمانان در آلمان بعد از حملات تروریستی در اروپا خبر داده و گفت: زنان با روسری در آلمان مورد توهین و آزار و اذیت قرار می‌گیرند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، “ایمن مزیک”، رئیس شورای مرکزی مسلمانان آلمان در بخشی از گفتگو با روزنامه آلمانی “دی ولت”، درباره شرایط مسلمانان بعد از حملات تروریستی اخیر در اروپا و برلین گفت: در جوامع مساجد نگرانی های زیادی احساس می شود. دامنه حملات تروریستی در زندگی روزمره مسلمانان آلمان هم قابل لمس است.

وی افزود: زنان با روسری در آلمان توهین و مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. این دشمنی روزافزون علیه مسلمانان بعد از حملات تروریستی پاریس و نیس فرانسه قابل لمس و حالا هم همچنان افزایش می یابد.

مزیک در ادامه گفت: این روند دشمنی به صورت روزافزون تشدید می شود. بسیاری از راستگرایان افراطی و پوپولیست ها حالا سعی می کنند از این شرایط برای از بین بردن انسجام جامعه ما استفاده کنند. اما هیچ گزینه ای در این شرایط غیر از این وجود ندارد که کنار هم بمانیم و نگذاریم که از هم جدا شویم. ما نباید کسب و کار تروریست ها را در رسیدن به این هدف رونق دهیم.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید