ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۰ ق.ظ
دیده‌بان حقوق بشر، ترامپ را تهدیدی علیه حقوق بشر دانست
دیده‌بان حقوق بشر، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا را تهدید علیه حقوق بشر دانست و تبلیغات انتخاباتی وی را «نمونه آشکاری از عدم تحمل در سیاست» توصیف کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دیده‌بان حقوق بشر، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا را تهدید علیه حقوق بشر دانست و تبلیغات انتخاباتی وی را «نمونه آشکاری از عدم تحمل در سیاست» توصیف کرد.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر در بیانیه‌ای برای رونمایی از گزارش جدید خود اعلام کرد: «انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا بعد از تبلیغاتی که بر طبل نفرت و عدم تحمل کوبید و نفوذ احزاب سیاسی بی‌توجه به حقوق بشر را بالا برد، نظام حقوق بشری ایجاد شده پس از دوران جنگ را در معرض خطر قرار داده است.

دیده‌بان حقوق بشر در بخشی از گزارش ۶۸۷ صفحه‌ای خود با عنوان «گزارش جهانی» به ارزیابی فعالیت‌های انتخاباتی ترامپ پرداخته و ابراز نگرانی کرده که بیانات وی نقض حقوق بشر را ترویج می‌کند.

در بخشی از این گزارش آمده است: «در تبلیغات انتخاباتی ترامپ پیشنهادهایی مانند برنامه‌های دیپورت دسته‌جمعی مهاجران، نقض حقوق زنان، نقض آزادی رسانه‌ها و استفاده از شکنجه  مطرح شده که به میلیون‌ها نفر ضربه می‌زند.»


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید