ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۴ ب.ظ
اطلاعیه کانون وکلای اصفهان:
اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای دادگستری اصفهان
کانون وکلای دادگستری اصفهان، اسامی ۸۰ نفر را به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی این کانون در آزمون کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۵ اعلام کرد.

گروه علمی کافه حقوق: کانون وکلای دادگستری اصفهان، اسامی ۸۰ نفر را به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی این کانون در آزمون کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۵ اعلام کرد.

به گزارش سایت کافه حقوق به نقل از کانون وکلای دادگستری اصفهان، با رعایت حد نصاب علمی مندرج درقانون ایثارگران و سایرشرایط مربوطه، ۲ نفر در ردیف های ۷۹ و ۸۰ از سهمیه ایثارگران پذیرفته شده اند.

معترضین به نتایج اعلامی سازمان سنجش می توانند ظرف ازتاریخ اعلان درسایت (دوشنبه، ۲۷ دی ماه) تا ۳ روز، مراتب اعتراض خود را به صورت مکتوب و مستدل، شخصاً به دفتر کانون اعلام کنند تا جهت بررسی به سازمان سنجش ارسال گردد.

اسامی پذیرفته شدگان به شرح زیر است:

مدارک مورد نیاز و روزهای ثبت نام در کانون وکلای دادگستری اصفهان

نحوه و برنامه زمان بندی ثبت نام از پذیرفته شدگان:

پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۵ لازم است از تاریخ ۹۵/۱۱/۰۵ لغایت ۹۵/۱۱/۱۶ به ترتیب رتبه و بر اساس جدول زمان بندی در روزهای تعیین شده و رأس ساعت مقرر برای تشکیل پرونده با همراه داشتن مدارک جهت ثبت نام به کانون وکلای دادگستری استان اصفهان به نشانی: اصفهان، خیابان ۲۲ بهمن، مجتمع اداری امیر کبیر، ساختمان کانون وکلا، بخش «امور کارآموزان» مراجعه نمایند.

* برای دریافت تمامی فرم های مربوط به ثبت نام و تکمیل آنها به کانون وکلای دادگستری استان اصفهان مراجعه کنید.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱. ارائه فرم های مربوطه به ثبت نام

۲.اصل و کپی برابر با اصل شده تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (یک سری)؛

۳. اصل و کپی برابر با اصل شده ی دانشنامه لیسانس یا گواهینامه موقت فراقت از تحصیل که تاریخ صدورآن  قبل از برگزاری آزمون باشد (دوسری)؛

تبصره: مجوز تقاضا و ثبت نام فقط دانشنامه، گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی و یا گواهی صادره توسط دانشگاه که کلمه فارغ التحصیل در مورد متقاضی در آن درج شده و تاریخ آن قبل از برگزاری آزمون می باشد. بنابراین متقاضیان باید از ارائه گواهی تعداد واحد گذرانده شده خودداری نمایند.

۴. اصل و کپی برابر با اصل شده کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم؛

افراد فاقد کارت پایان خدمت یا معافی دائم، همچنان که در آگهی  ثبت نام نیز تصریح شده بود، حق شرکت در آزمون را نداشتند و هر اعتراضی نیز در این مورد غیر قابل استماع است.

۵. اصل گواهی استفاده از سهمیه ایثارگری  صادره از مراجع صالح در سال ۹۵  مخصوص ایثارگران (یا ارائه اصل و کپی کارت حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازی،آزادگی و شاهد)

۶. اصل فیش پرداخت هزینه ورودی به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۲۰۰۴۸۳۹۵۷۰۰۰ بانک ملی به نام کانون وکلای دادگستری استان اصفهان یا پرداخت از طریق دستگاه pos موجود در حسابداری کانون؛

۷. تصویر اسکن شده کلیه مدارک فوق و عکس متقاضی؛

الزاماْ می بایست هنگام ثبت نام بر روی یک لوح فشرده (CD) با فرمت PNG با حداکثر حجم ۵۱۲ کیلوبایت جهت هر مدرک تحویل شود.

۸. ارائه نشانی الکترونیکی (ایمیل).

توجه: مدارک لزوماً باید در کاغذ A4 ارائه گردد.

تذکرات: 

– چنانچه پذیرفته شدگان در روزهای تعیین شده مدارک فوق را همراه نداشته باشند نسبت به ثبت نام آنان هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت.
– متقاضیان جهت برابر اصل نمودن مدارک خود به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایند.
– حضور پذیرفته شدگان شخصاً در روزهای تعیین شده الزامی است.
– نظر به کنترل مدارک متقاضیان توسط سازمان سنجش آموزش کشور، چنانچه پذیرفته شدگان فاقد شرایط مندرج در آگهی آزمون باشند از ثبت نام آنان جلوگیری به عمل خواهد آمد و قبولی شان کأن لم یکن تلقی خواهد شد.

احراز مستندات فوق الذکر به عهده کانون وکلا می باشد. 

برنامه زمان بندی تکمیل پرونده قبول شدگان آزمون ورودی وکالت سال ۱۳۹۵ کانون وکلای دادگستری اصفهان

سه شنبه ۰۵/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۱۰-۱
چهارشنبه ۰۶/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۲۰-۱۱
شتبه ۰۹/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۳۰-۲۱
یکشنبه ۱۰/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۴۰-۳۱
دوشنبه ۱۱/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۵۰-۴۱
سه شنبه ۱۲/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۶۰-۵۱
چهارشنبه ۱۳/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۷۰-۶۱
شنبه ۱۶/۱۱/۱۳۹۵ رتبه ۸۰-۷۱

پذیرفته شدگان می بایست با توجه به روزهای تعیین شده جهت تکمیل پرونده فقط از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر به دفتر کانون مراجعه فرمایند. در صورت عدم مراجعه طبق جدول زمان بندی مراحل تکمیل پرونده به بعد از روز ۹۵/۱۱/۱۶ موکول خواهد شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید