ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۰ ب.ظ
قطعیت حکم ۵ سال حبس برای زاغری و فرهاد عبدصالح
سخنگوی قوه قضاییه گفت: خانم نازنین زاغری محکوم به ۵ سال زندان شده و حکم وی مورد تائید قرار گرفته است.

 به گزارش خبرنگار قضایی فارس حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در مورد آخرین وضعیت بدهکار بانکی که اخیراً بازداشت شده، گفت: وی در ابتدا به اتهام ۱۰۰۰ میلیارد بدهی بانکی بازداشت شده بود که در روند رسیدگی به پرونده خودش به ۱۲۰۰ میلیارد تومان بدهی اعتراف کرده اما تاکنون براساس اطلاعات بانک‌ها وی بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد تومان معوقه بانکی دارد که انجام تحقیقات از وی هم در مرحله انجام است.

اژه ای تصریح کرد: باید دولت و بانک مرکزی اقدام جدی در خصوص بدهی‌های بانکی انجام دهند ضمن اینکه قوه قضاییه هم باید با قاطعیت لازم در قبال بدهکاران بانکی احکام خود را صادر کنند.

سخنگوی قوه قضاییه در مورد آخرین وضعیت احکام متخلفین سیاسی و امنیتی هم گفت: خانم نازنین زاغری که محکوم به ۵ سال زندان شده و حکم وی مورد تائید قرار گرفته است. همچنین آقای فرهاد عبدصالح هم به حبس محکوم شده که در مرحله تجدید نظر بر حق وی تخفیف قائل شده اما حبس ۵ ساله وی قطعی است. در مجموع این دو نفر اتهامات امنیتی دارند.

اژه‌ای در توضیح آخرین وضعیت احکام متخلفین افزود: فوآد صادقی و علی غزالی هم به حبس محکوم شده‌اند که حکم آنها قطعی است و در مجموع منعی برای اعلام اسامی آنها وجود ندارد.


آخرین مطالب