ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۰ ب.ظ
آغاز فعالیت کارگروه‌های هشت گانه در حوزه حقوق شهروندی
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی از دستور ویژه روحانی به وزرا در بحث حقوق شهروندی خبر داد.

الهام امین زاده در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت:‌ هفته گذشته رئیس‌جمهور به تمامی وزرای خود به صورت رسمی ابلاغ کردند که چه بندهایی از منشور حقوق شهروندی مربوط به کدام وزارتخانه است و هر وزارتخانه بر اساس جدولی که تهیه شده چه تکالیفی دارد و چه برنامه‌هایی را باید انجام دهد.

وی افزود: این برنامه‌ها برای هر وزارتخانه به صورت مجزا ارسال شده و رئیس‌جمهور همه وزارتخانه‌ها را ملزم کرده است که تا ۱۰ اسفند ماه اقداماتی را که انجام داده‌اند و همچنین برنامه‌های آتی خود را در خصوص حقوق شهروندی به دستیار ویژه بدهند.

امین زاده تصریح کرد: من هم پس از دریافت گزارش اقدامات آنها را آنالیز می‌کنم و به دست رئیس‌جمهور می‌رسانم.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در ادامه از آغاز فعالیت کارگروه‌های هشت گانه خبر داد و گفت:‌ من ۸ کارگروه تشکیل داده‌ام که هر سه قوه در این کارگروه‌ها هستند.

وی اظهار داشت: از امروز ۱۳ بهمن ماه اولین کارگروه که کارگروه اقتصادی است، کار خود را آغاز می‌کند، در این کارگروه از وزارت اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت، مجلس و فعالان اقتصادی افرادی حضور دارند.

امین زاده تأکید کرد: در واقع هر کسی که فعالیت اقتصادی می‌کند حضور دارد و صرفاً اینگونه نیست که فقط از دولت باشد و ما کار خود را تایید کنیم بلکه آنهایی هم که آسیب‌پذیر هستند در این کارگروه حاضر می‌شوند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید