ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۰ ب.ظ
دولت ترامپ حامی تروریسم است نه ایران
یک نویسنده و تحلیلگر مشهور مصری با انتشار مقاله‌ای تاکید کرد که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا و دولت‌های سابق این کشور حامی تروریسم هستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، “الشحات شتا” در مقاله‌ای با این عنوان که “چرا ترامپ عربستان را در فهرست کشورهایی که ورود اتباع آنها به خاک آمریکا ممنوع شد، قرار نداد”، نوشت: ترامپ هفت کشور اسلامی را در فهرست ممنوعیت ورود اتباع آنها به آمریکا قرار داد اما نمی داند که نه تنها این آمریکا است که تروریسم را در این کشورها کاشت بلکه این کشورها از تروریسم آمریکایی – سعودی رنج می برند.

وی در این مقاله که در پایگاه خبری المسله عراق منتشر شد، افزود: ترامپ به جای پرداخت غرامت به این کشورها به خاطر حمایت آمریکا از تروریسم در آنها، ورود اتباع این کشورها به خاک آمریکا را ممنوع کرد. بالاتر از اینها، ترامپ مملکت تروریسم (عربستان) را به عنوان بزرگترین بنیانگذار و پرورش دهنده و حامی تروریسم در جهان در صدر فهرست اسامی این کشورها یا در چارچوب آن قرار نداد.

وی گفت که در این مقاله برای جهان توضیح خواهیم داد که چطور آمریکا و مملکت تروریسم، تروریسم را در این کشورها کاشت.

۱- لیبی

آمریکا و مملکت تروریسم، در جریان  بهار عربی تروریسم را در لیبی کاشت و تروریست ها را از همه کشورهای جهان آورد و از این تروریسم پشتیبانی هوایی کرد تا اینکه تروریسم توانست بر لیبی سیطره یابد و تروریسم آمریکایی باعث شد که لیبی پاره پاره شده و جنگ های داخلی در آن به راه بفتند. آمریکا به جای پرداخت غرامت به لیبی به خاطر حمایت واشنگتن از تروریسم، ورود اتباع لیبی به خاک آمریکا را ممنوع کرد.

۲- سوریه

آمریکا و مملکت تروریسم، تروریسم را در سال ۲۰۱۱ میلادی در سوریه کاشت و تروریست های وابسته به خود را از سراسر کشورهای جهان بسیج کرد و رسانه های جهانی را برای تشویق این تروریسم به خدمت خود گرفت و امیرکا به همه کشورهای غربی دوست خود دستور داد که تروریستها را به سوریه اعزام کنند. آمریکا همچنین به همه مستعمرات عربی و اسلامی خود (کشورهای عربی دست نشانده خود) دستور داد که تروریست ها را به سوریه اعزام کنند.

آمریکا هیئت علمای سلاطین و علمای مملکت تروریسم (شیوخ وهابی) را برای حمایت از تروریست ها در سوریه بکار گرفت و علمای مملکت تروریسم، بهشت را برای قاتلان ملت سوریه تضمین کردند. همچنین همه گروههای تروریستی اشغالگر سوریه مورد حمایت آمریکا و مستعمره های عربی و اسلامی اش است؛ از القاعده گرفته تا داعش و جبهه النصره و نظایر آنها.

تروریسم آمریکایی – سعودی از شش سال پیش تاکنون جنگ خود را علیه سوریه به راه انداخته است و به جای اینکه آمریکا از سوریه عذرخواهی کند و به خاطر جنگ تروریستی اش به این کشور غرامت بپردازد؛ واشنگتن سوریه را در فهرست کشورهایی که ورود اتباع آنها به آمریکا ممنوع است، قرار داد. این تروریسم آمریکایی – سعودی بود که باعث قتل و آوارگی میلیون ها سوری شد.

۳- عراق

پیش از اشغالگری آمریکا در عراق، این کشور روی هیچ گونه عملیات تروریستی را به خود ندیده بود اما سازمان های اطلاعاتی آمریکا و عربستان تروریسم وابسته به خود در همه کشورهای جهان را برای عراق بسیج کردند تا جنگی مذهبی بین شیعه و سنی به راه بیاندازند تا اشغالگر آمریکایی بتواند برای همیشه در عراق باقی بماند و از این رو، سازمان های اطلاعاتی آمریکا و عربستان مزدوران خود را برای منفجر کردن مساجد شیعیان و اهل سنت به عراق اعزام کردند تا جنگ طائفه ای در این کشور به راه بیاندازند. عربستان همچنین به تروریسم وابسته به خود دستور داد که مساجد، محله ها، بازارها و مراقد شیعیان را منفجر کنند و همچنین علمای سعودی (شیوخ وهابی) نه تنها به هرکسی که خود را در بین شیعیان منفجر کند، بهشت را تضمین کردند بلکه وعده ازدواج او با ۷۰ حور العین را دادند.

سازمان اطلاعاتی آمریکا توانست صدها هزار نفر از عراقی را به قتل رسانده و میلیون ها نفر را از سال ۲۰۰۳میلادی تاکنون آواره کند. در سال ۲۰۱۴ میلادی، آمریکا و عربستان، گروه داعش را قادر ساختند تا شمار زیادی از شهرهای عراق را اشغال کند. حال به جای آنکه آمریکا به عراقی ها به خاطر حمایت واشنگتن از ترویسم در عراق غرامت پرداخت کند، عراقی ها را از ورود به آمریکا منع می کند.

۴- یمن

آمریکا و عربستان، تروریسم را در یمن کاشتند تا در وهله اول از آن برای حمایت از تروریسم وابسته به خودشان در افغانستان علیه روس ها استفاده کنند. همچنین تروریسم در یمن با ارتش ها و مزدوران ائتلاف دهگانه (ائتلاف نظامی کنونی به سرکردگی عربستان علیه یمن) برای حفاظت از اسرائیل در جنگ نسل کشی علیه یمن شرکت کرده است.

بعد از اینکه ارتش ها و مزدوران ائتلاف دهگانه حفاظت از اسرائیل، شهر عدن در جنوب یمن را اشغال کردند، آن را تحویل القاعده و داعش دادند و به جای اینکه آمریکا به خاطر حمایت خود از تروریسم در یمن غرامپ بپردازد؛ یمنی ها را از ورود به آمریکا منع می کند.

۵- ایران

آمریکا و عربستان از تروریسم وابسته به خود در به قتل رساندن دانشمندان هسته ای ایران استفاده کردند و همچنین از گروهک تروریستی منافقین حمایت کردند و چه بسا قدرت ایران، تهران را قادر ساخت تا بر تروریسم آمریکایی – سعودی فائق آید.

۶- سومالی

بعد از شکست آمریکا در سومالی، این کشور مجبور شد تا نیروهایش رو فورا خارج کند اما از تروریسم در سومالی حمایت کرد تا این کشور همچنان تکه تکه باقی بماند.

۷- سودان

آمریکا وقتی سودان در چارچوب محور مقاومت، این کشور را یک کشور تروریستی می خواند اما سودان اکنون از تروریسم در یمن حمایت می کند و با ارتش خود در کشتن ملت یمن مشارکت می کند اما پیش از این، آمریکا علیه سودانی ها جنایت کرد و بمب های ممنوع شده روی سودان ریخت لذا باید از سودان عذرخواهی کند؛ نه اینکه شهروندان این کشور را از ورود به آمریکا منع کند.

تصمیم ترامپ تروریسم علیه مسلمانان را تقویت می‌کند

بعد از دستور پلید ترامپ، عناصر مسلح نمازگزاران را در یکی از مساجد کانادا به قتل رساندند. این حمله علیه مسلمانان با تشویق دستور ترامپ صورت گرفت.

چرا ترامپ مملکت تروریسم را در فهرست این کشورها قرار نمی‌دهد؟

انتظار داشتم که ترامپ مملکت وهابی تروریستی سعودی را در فهرست کشورهایی که ورود اتباع آنها به آمریکا ممنوع شد، قرار می دادند؛ بویژه که اکثر مجریان حملات یازدهم سپتامبر علیه آمریکا، سعودی بودند. همچنین عربستان، نهاد همه گروههای تروریستی در جهان است و این فرقه وهابیت است که همه گروههای تروریستی در جهان از دل آن بیرون آمده اند و همگان را به جزء یهودیان و وهابی ها را به قتل می رسانند.

ترامپ اخیرا با سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی تماس تلفنی گرفت تا به وی تاکید کند که دولت ترامپ به حمایت از تروریسم در سوریه و یمن و ایجاد مناطقی امن برای تروریست ها در این دو کشور پایبند است.

دولت ترامپ همانند دولت اوباما حامی تروریسم خواهد بود و روشن است که این یهودیان هستند که در آمریکا حکومت می کنند و به رواسی جمهور آمریکا برای حمایت از تروریسم فشار می آورند.

وعده های ترامپ برای نبرد با داعش با تماس تلفنی با سلمان بن عبدالعزیز سرکرده داعشی ها در جهان از بین رفت.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید