ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۰ ق.ظ
آمریکا قدرت نقض برجام را ندارد
معاون رئیس‌جمهور گفت: برجام سند حقوقی و بین‌المللی بوده که قواعد حاکم بر اینگونه اسناد به گونه‌ای بوده که یک کشور قدرت نقض آن را نداشته اما ممکن با بدعهدی در اجرای این توافق مشکل ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، جمشید انصاری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت توافق برجام، اظهار داشت: دولت در زمینه توقف برجام نظری نداشته و این توافق متوقف نخواهد کرد.

وی بیان کرد: برجام سند حقوقی و بین‌المللی بوده که قواعد حاکم بر اینگونه اسناد به گونه‌ای بوده که یک کشور قدرت نقض آن را نداشته اما ممکن با بدعهدی در اجرای این توافق مشکل ایجاد کند.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه ایران به تعهدات خود در برجام پایبند است، تصریح کرد: تمام اعضای توافق برجام به جز کشور آمریکا بر اجرا و پایبندی به تعهدات خود تاکید دارند.

انصاری با اشاره به دشمنی همیشگی آمریکا و مستکبران با کشور ایران خاطرنشان کرد: آمریکا همواره با ایران مشکل داشته اما ملت ایران باید این موضوع را بدانند که کشور ایران و دنیا هیچ‌گاه به شرایط تحریم و پیش از توافق برجام بازنمی‌گردند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: اتفاقاتی که امروز در کشور آمریکا رخ می‌دهد سیاست‌های دولت با دیگر کشورها را خدشه‌دار و دچار مشکل خواهد کرد چراکه آمریکا امروز با پدیده‌ای منحصر به فرد مواجه است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید