ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ ق.ظ
بازی کودک ۵ ساله خانه‌ای را به آتش کشاند + تصاویر
بازی کودک پنج ساله با فندک منجر به آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته حریق در یک ساختمان مسکونی در محله افسریه،‌ خیابان ۱۵ متری اول به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۲۴ و ۱۵ آتش‌نشانی و گروه امداد و نجات شماره ۲ را به همراه تشک نجات و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

احمد ربیع‌زاده؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: واحد مسکونی به وسعت ۷۰ مترمربع در طبقه اول یک ساختمان مسکونی دو طبقه دچار آتش‌سوزی شده و دود بسیار غلیظی راهروهای این ساختمان را فراگرفته بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه ساکنان این ساختمان بدون آسیب‌دیدگی از ساختمان خارج شده بودند که نیروهای آتش‌نشانی پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از تجهیزات فردی و لوله‌های آبرسانی خود را به کانون آتش‌سوزی رساندند و از چندین سمت شعله‌های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه بازی پسربچه پنج ساله با فندک، افتادن شعله روی مواد قابل اشتعال و در نهایت آتش‌سوزی در این واحد مسکونی اعلام شد و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل، محل حادثه را تحویل مالک واحد مسکونی دادند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید