ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۰ ب.ظ
معرفی کتاب:
کتاب «قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در نظم حقوقی کنونی» اثر دکتر علی مشهدی
در این مجموعه، قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲ مورد بررسی و تدقیق قرار گرفته و مسائل رویه­ای و نظری که در دکترین و رویه قضایی وجود دارد در مواد مرتبط منعکس شده است.

گروه علمی کافه حقوق: در این مجموعه، قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲ مورد بررسی و  تدقیق قرار گرفته و مسائل رویه­ای و نظری که در دکترین و رویه قضایی وجود دارد در مواد مرتبط منعکس شده است. تأمل و فحص  پیرامون مواد این قانون نشان می دهد که قانون دیوان در حال حاضر دارای زوایای متعدد، پنهان و بعضاً مبهمی است، به گونه­ای که روز به روز با توسعه رویه قضایی شاهد ابعاد و مباحث مختلفی در این زمینه بوده و نیز خواهیم بود.

در تحریر این اثر سعی شده است حتی المقدور مهمترین منابع، نوشتارها، مقالات و آراء و نظریات حقوقی منتشر شده پیرامون دیوان عدالت اداری مطالعه و نظرات مختلف، استخراج، تحلیل و بررسی گردند. علاوه بر این از دیدگاه­های دانشجویان و پژوهشگران دوره­های کارشناسی ارشد و دکتری حقوق عمومی و نیز نظرات اساتید و فضلای گرانقدر در تکمیل این اثر بهره برده شده است.  این کتاب به همت انتشارات خرسندی و در حدود ۷۰۰ صفحه تدوین، تألیف و به بازار نشر روانه شده است. کتاب حاضر می تواند مورد استفاده عموم حقوقدانان، قضات و وکلا قرار گیرد.

عنوان:قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در نظم حقوقی کنونی

نویسنده: دکتر علی مشهدی

قطع: رقعی گالینگور

نوبت چاپ: اول / ۱۳۹۵

تعداد صفحات: ۶۵۶

شابک (isbn): 978-600-114-632-9

 


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید