ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۰ ب.ظ
تاکید بر افزایش تعاملات دستگاه قضایی با حوزه علمیه اهل سنت
در نشست صمیمانه حجت الاسلام و المسلمین موحدی‌راد دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه معزز اهل سنت زاهدان بر افزایش تعاملات دستگاه قضایی با حوزه علمیه اهل سنت تاکید شد.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی قضایی خبرگزاری میزان، نشست صمیمانه  حجت الاسلام و المسلمین موحدی‌راد دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه معزز اهل سنت زاهدان در مهمانسرای دادگستری استان برگزار شد.

دادستان زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی قضاییخبرگزاری میزان، در تشریح محورهای این نشست صمیمانه گفت : وحدت از اصول مسلم سیاسی و اعتقادی مسلمانان است و در این راستا طبق سفارشات دین مبین اسلام و تاکیدات مقام معظم رهبری هیچ تفاوتی میان شیعه و سنی وجود ندارد و ما همه با هم برادریم.

وی ادامه داد: در رسیدگی به پرونده های قضایی تاکید ما بر حفظ حقوق شهروندی است و برای ما شیعه سنی تفاوتی ندارد و خط قرمز ما در رسیدگی ها بر مدار قانون است.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی‌راد در پایان تاکید کرد:  افزایش تعاملات دستگاه قضایی با حوزه علمیه اهل سنت یکی ازموارد مورد گفت‎وگو بود که این مهم در راستای استفاده از ظرفیت‌های علمی علمای اهل سنت و ارتقا دانش حقوقی اهمیت بسزایی دارد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید