ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۰ ق.ظ
حکم پرونده کانون ازدواج آسان صادر شد
در پرونده کانون ازدواج آسان ۸۰ میلیارد ریال کلاهبرداری شده که ۵۰ میلیارد ریال آن از طریق دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان و خانواده های متهمان به مالباختگان پرداخت شد و در اواخر بهمن ماه حکم این پرونده صادر شد.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، زمستان سال گذشته در برخی رسانه‎های استان سیستان و بلوچستان خبری مبنی بر تجمع اعتراض آمیز برخی شکات پرونده کانون ازدواج آسان در مقابل مجتمع قضایی شهید نوری منتشر شد که رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

محمدعلی حمیدیان رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده کانون ازدواج آسان تصریح کرد: این پرونده ۵ متهم دارد که از این تعداد ۲ متهم آن شاکی ندارند ولی یک متهم ۷۲۷ شاکی، یک نفر ۴۳۹ شاکی و یک نفر ۴ شاکی دارد.

وی تصریح کرد: حکم پرونده کانون ازدواج آسان صادر شده اما هنوز دادنامه آن امضا نشده است.

حمیدیان تصریح کرد: در این پرونده ۸۰ میلیارد ریال کلاهبرداری شده که ۵۰ میلیارد ریال آن از طریق دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان و خانواده های متهمان به مالباختگان پرداخت شده است.

رئیس‌کل دادگاههای عمومی و انقلاب زاهدان گفت: ۳۰ میلیارد ریال از مبلغ کلاهبرداری شده باقی مانده که از این مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اموال توقیفی این متهمان به صورت نقد موجود است که براساس میزان سهم مالباختگان بعد از امضا دادنامه پرداخت خواهد شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید