ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۰ ب.ظ
بیش از ۴۱ هزار پرونده در سال ۹۵ مختومه شد
کیاپی گفت: ۴۱ هزار و ۹۰۳ پرونده از مجموع ۴۸ هزار و ۴۵۳ پرونده موجود دادگستری ساری در سال ۹۵ مختومه شده است.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، همزمان با روزهای آغازین سال نو و حلول ماه رجب، رئیس کل دادگستری استان مازندران با کارکنان قضایی و اداری دادگستری شهرستان ساری دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد رئیس کل دادگستری مازندران در این دیدار با تقدیر از عملکرد کارکنان قضایی و اداری دادگستری مرکز این استان، تصریح کرد: عملکرد کارکنان دادگستری ساری در سال گذشته، مطلوب و قابل قبول بوده است.

وی خاطرنشان کرد: ان شاء الله سال جدید سالی پرخیر و برکت برای همگان باشد و عملکرد مثبتی را از مجموعه دادگستری استان شاهد باشیم.

محمد حسن اسدی کیاپی رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز مازندران نیز در این جلسه اظهار کرد: موجودی پرونده های دادگستری ساری در ابتدای سال ۹۵ هشت هزار و ۸۲۹ پرونده بوده که طی سال گذشته ۳۹ هزار و ۶۲۴ پرونده به این رقم افزوده شده است.

وی با بیان اینکه ۴۱ هزار و ۹۰۳ پرونده از مجموع ۴۸ هزار و ۴۵۳ پرونده موجود دادگستری ساری در سال ۹۵ مختومه شده است، خاطرنشان کرد: در پایان سال گذشته تعداد پرونده های جاری دادگستری ساری به رقم ۶ هزار و ۵۵۰ پرونده رسیده است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید