ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۰ ب.ظ
علت فوت کودک ۲ ساله در پارک ولی عصر (عج) مشخص شد + عکس
آقا محمدی از رسیدگی باقید فوریت به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج) شهربابک خبر داد و افزود: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دوساله شهربابکی، عدم وجود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگ از سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از رسیدگی با قید فوریت به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج)شهربابک خبر داد وافزود: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دوساله شهربابکی، عدم وجود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگ  از سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

رسیدگی به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج)شهربابک باقید فوریت در حال انجام استبامقصران حادثه  برخورد قضائی خواهد شد

رمضان آقامحمدی اظهار داشت: در حال انجام تحقیقات تکمیلی هستیم و پس از اعلام نظرات تخصصی کارشناسان رسمی دادگستری،با مقصران حادثه برخورد قاطع قضائی خواهد شد.

این مقام قضائی بیان کرد: پس از وقوع این حادثه دلخراش از محل حادثه بازدید بعمل آمد ودستورات قضائی لازم جهت بررسی این پرونده صادر شده است.

رسیدگی به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج)شهربابک باقید فوریت در حال انجام استبامقصران حادثه  برخورد قضائی خواهد شد

وی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: کیانوش ریاحی کودک دو ساله شهربابکی  به  همراه  والدین خود برای بازی به پارک ولی عصر(عج) این شهرستان می‌رود و متاسفانه  پس از مدتی به ناگاه از مادر خود جدا شده و در ظرف چند ثانیه در  زیر الاکلنگ فنری که چند کودک دیگر نیز بر روی آن مشغول بازی بودند قرار می‌گیرد و متاسفانه براثر ضربات سنگین به ناحیه سر و کمر،کودک فوت می کند .

دادستان عمونی و انقلاب  شهربابک ابراز داشت: با وجود سرعت عمل والدین در رساندن فرزندشان به مرکز درمانی، طفل بر اثر ضربات وارده، در  بیمارستان  فوت می کند.

این مقام قضائی هشدار داد :والدین، هنگامی که برای تفریح و بازی، فرزندان خود را به پارکها و محلهای باز می برند، با دقت تمام حرکات فرزند خود را کنترل نمایند و لحظه‌ی از آن ها غافل نشوند، چرا که در این محیط‌ها، درصد بروز حادثه به جهت شلوغی و جنب و جوش بچه ها، بسیار بالاست.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید